3500 TL bandında telefon önerisi

Bütçe
3500
Hocam bir üstü yok sanırım 9S için. Her gün kontrol ediyorum beni bu işkenceden kurtaracak bir güncelleme var mı diye. Olsa zaten hiç beklemem güncellerim.

Hocam Redmi Note 8 Pro da MIUI 12.0.7 kullanıyorum üst modelin de olmaması bayağı saçmaymış. Benim cihazım da MIUI 12.0.5 güncellemesini yapana kadar çok berbattı sonra toparladı bayağı kendini hala var ama biraz sorunlar. Acaba sizin cihaz yurtdışından getirilmiş olabilir mi?
Bence seçim yaparken sar değerine de bakın. A91'i çıkartın.

Hocam bence sar değeri orijinal cihazlar için pek önemli değil çakma cihaz olsa anlarım ama cihazlar zaten orijinal sar değerleri kontrol edilmiş ve üst değerin altında. Yanlış düşünüyor da olabilirim ama.

Hocam Redmi Note 8 Pro da MIUI 12.0.7 kullanıyorum üst modelin de olmaması bayağı saçmaymış. Benim cihazım da MIUI 12.0.5 güncellemesini yapana kadar çok berbattı sonra toparladı bayağı kendini hala var ama biraz sorunlar. Acaba sizin cihaz yurtdışından getirilmiş olabilir mi?

Yok hocam Hepsiburada'dan aldım yurtdışından getirildiğini düşünmüyorum. Hocam bir şey sormak istiyorum.
Sizde MIUI kaç GB RAM tüketiyor?
Bende 2.5-3 GB gibi bir şey.

Hocam bence sar değeri orijinal cihazlar için pek önemli değil çakma cihaz olsa anlarım ama cihazlar zaten orijinal sar değerleri kontrol edilmiş ve üst değerin altında. Yanlış düşünüyor da olabilirim ama.

Hocam bir sınır var Amerika da da Avrupa da da sanırım 2W/KG ydi bu sınır. Amerika da 1.5W/KG olarak gösteriliyor ama oranın sistemi farklı olduğundan bizimkine göre çevirirsek o da yaklaşık 2W/KG oluyordu sanırım. Hocam yüksek telefonlar var ve normal çok uzun süre kullanan bir kullanıcı için zararlı.(yanlışım varsa düzeltin)

Hocam bu MIUI büyük bir sorun ve sadece benimle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çok fazla kullanıcı farklı MIUI sürümlerinden şikayetçi.

Bunlar belki MIUI 12.2'dir belki MIUI 12.0.7'dir bilmiyorum sadece direkt aldım ve attım.
MIUI'ın sürümleriyle alakalı bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Çok fazla kullanıcının şikayet ettiği bir şey. (bir ben değilim forumda da çok fazla kişi şikayetçi) Hocam ama çok fazla görmüştüm genellikle Note 8 sahipleri MIUI 12'den o kadar şikayet etmiyor. Not aldım :D

Hocam 3.4 GB gösteriyor.

Ey maşallah hocam. MIUI ağır derdim de sizinkinde aşmış birazcık.

Hocam 3.4 GB gösteriyor.

Genel olarak.

Hocam bu MIUI büyük bir sorun ve sadece benimle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çok fazla kullanıcı farklı MIUI sürümlerinden şikayetçi.

Bunlar belki MIUI 12.2'dir belki MIUI 12.0. 7'dir bilmiyorum sadece direkt aldım ve attım.

MIUI'ın sürümleriyle alakalı bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Çok fazla kullanıcının şikayet ettiği bir şey (bir ben değilim forumda da çok fazla kişi şikayetçi).hocam ama çok fazla görmüştüm genellikle Note 8 sahipleri MIUI 12'den o kadar şikayet etmiyor. Not aldım :D

Ey maşallah hocam. MIUI kötü derdim de sizinkinde aşmış birazcık.

Hocam mesela şimdi de 2,8 GB gösteriyor RAM değişken bir değerdir zaten. Gerçekten çok şikayetçi insanlar varmış ben bu kadar problemler yaşamadım anlamadım bir şey de demek istemiyorum.

Genel olarak.

Hocam mesela şimdi de 2,8 GB gösteriyor RAM değişken bir değerdir zaten. Gerçekten çok şikayetçi insanlar varmış ben bu kadar problemler yaşamadım anlamadım bir şey de demek istemiyorum.

Hocam 2.8 GB gerçekten çok yüksek bir değer biliyorsunuz değil mi?
Bende de bazen 2.2 GB'a düşüyor ama şöyle bir sorun var. MIUI bir telefon ara yüzü bende Win 10 o kadar kullanmıyordu.

Şöyle anlatayım PUBG oyununda Realme 7 Pro en yüksekte 59'a bile düşmeden 60 alırken benim gariban 9S en düşükte 35-40 FPS alıyordu. Realme 7 Pro 2 saatlik oyunun sonunda sıcaklığını bana hiç hissettirmezken hala düzgün bir şekilde çalışırken 9s, Realme 7 Pro'dan 2 kat fazla ısınmıştı. Performans olarak tam bir işkenceye çevirebilir bu MIUI. Daha dün belki sorun PUBG dedir diye Asphalt 9 oyununu indirdim ve o da 30 FPS'di. MIUI 12 çoğu kişinin aksine bataryayı biraz daha düzeltmişti. Birkaç gün sonra anladım performansı kısarak yapmışlar bunu diye. Sanırım MIUI 12.2 vakasından sonra böyle bir karar verdiler. Hayır ya onu da becerememişler ki insan neredeyse yarı yarıya bir düşüş yaşayınca şarj bayağı düzelecek sanıyor.%10 daha fazla arttı ama performans %55-%60 daha düştü.

Yaşa.

Hocam 2.8 GB gerçekten çok yüksek bir değer biliyorsunuz değil mi?
Bende de bazen 2.2 GB'a düşüyor ama şöyle bir sorun var. MIUI bir telefon ara yüzü bende Win 10 o kadar kullanmıyordu.

Şöyle anlatayım PUBG oyununda Realme 7 Pro en yüksekte 59'a bile düşmeden 60 alırken benim gariban 9S en düşükte 35-40 FPS alıyordu. Realme 7 Pro 2 saatlik oyunun sonunda sıcaklığını bana hiç hissettirmezken hala düzgün bir şekilde çalışırken 9s, Realme 7 Pro'dan 2 kat fazla ısınmıştı. Performans olarak tam bir işkenceye çevirebilir bu MIUI. Daha dün belki sorun PUBG dedir diye Asphalt 9 oyununu indirdim ve o da 30 FPS'di. MIUI 12 çoğu kişinin aksine bataryayı biraz daha düzeltmişti. Birkaç gün sonra anladım performansı kısarak yapmışlar bunu diye. Sanırım MIUI 12.2 vakasından sonra böyle bir karar verdiler. Hayır ya onu da becerememişler ki insan neredeyse yarı yarıya bir düşüş yaşayınca şarj bayağı düzelecek sanıyor.%10 daha fazla arttı ama performans %55-%60 daha düştü.

Yaşadığınız duruma çok üzüldüm ben de POCO F2 Pro aldım inşallah sorun yaşamam bu sorunlar düzelir yine telefon bozuldu dersem dayak yerim büyük ihtimal.

Yaşa.

Yaşadığınız duruma çok üzüldüm ben de POCO F2 Pro aldım inşallah sorun yaşamam bu sorunlar düzelir yine telefon bozuldu dersem dayak yerim büyük ihtimal.

Hocam telefonunuz nasıl bozuldu da?

Hocam, M51 çok güzel bir cihazdır ama ağır ve kaba duruyor. O sıkıntı olursa Realme 7 Pro ve reno 4'e bakabilirsiniz.
Kamera önemsiz ise Realme 7 Pro alabilirsiniz.

Ekleme yapayım kılıfsız kullanacaksanız Realme 7 Pro'yu 2.plana atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı