3500 TL bisiklet önerisi

Supriter

Hectopat
Selamlar, yakın dönemde bisiklet alacağım kafamda Kron XC 150 modeli var kesin karar verip almadan önce buraya danışmak istedim. İnternette okuduğum yorumlarda çok fazla sorun çıkardığını söylüyorlar 2021 modelinde bu sorunlar hala var mıdır?

27.5 jant, hidrolik disk frenli, kilitli amortisörlü, görünüşü biraz sade ve şık duran bir bisiklet önerileri alabilirim.

Not: Bütçem en fazla 3500 TL civarında bu fiyatın altında daha iyi F/P ürünü varsa belirtirseniz sevinirim.
Not: Boyum 1.63 kilom 60 lise 2'ye gidiyorum küçük bisiklet alırsam ileride binemem diye düşünüyorum. Bu yüzden boyumu biraz aşan bir bisiklet modelleri tercih ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Carraro Force 970.

Modeli incelediğimde aktarıcıların altus olması ve direk çoğu etkenin Shimano olması beni mutlu etti lakin 27.5 ya da 26 jant model göremedim size zahmet linkide atabilir misiniz?
Carraro Force 970.

Daha detaylı inceleme yaptığımda Force 770 ya da 750 arasında kaldım 770 modelinde 11-36t dişli var, 750 modelinde 11-34t dişli var 300 TL farka bu değer mi sizce.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Raceline daha iyi gibi.

Geri
Yukarı