3500 TL bisiklet toplama

Endurance falan bulamazsın Türkiye pazarında, geçeceksin o işi :) O kadar oturmadı bisiklet kültürü henüz. Zor yani, uğraşırsın.

3-5 santimlik iniş çıkışları dert etme bu kadar. Cyclocross istemez misin?

Endurance falan bulamazsın Türkiye pazarında, geçeceksin o işi :) O kadar oturmadı bisiklet kültürü henüz. Zor yani, uğraşırsın.

3-5 santimlik iniş çıkışları dert etme bu kadar. Cyclocross istemez misin?

Cyclecross ta olur. Aslında benim endurance istememin sebebi hız ve komforu bir arada güzel bir dengede tutmasıydı.

Aradığın bisiklet hala aynı tip mi? Facebook üzerinde "Türkiye Bisiklet Dünyası" isminde gizli bir grup var, katılmak için istek gönder; güzel bir şeyler buluruz belki sana. İzmir'de oturman seçenekleri biraz kısıtlar tabi.

Aradığın bisiklet hala aynı tip mi? Facebook üzerinde "Türkiye Bisiklet Dünyası" isminde gizli bir grup var, katılmak için istek gönder; güzel bir şeyler buluruz belki sana. İzmir'de oturman seçenekleri biraz kısıtlar tabi.

Evet hocam cyclecross ve ya endurance tür bişiy. Bride bisiklet forumda detaylıca yazdım ordanda önerileri bekliyorum.

Hocam bizim burda endurance tür GIANT bisiklet satan mekan varmış ordan bir bisiklet alıp upgrade edicem Claris setli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı