3500 TL değerinde monitörsüz sistem önerisi

Tamam ama kredi kartım yok tek sorun o :D açıp kapatmak problem olmaz mı ?

Bir de birşey daha soracağım ASUS ROG SWIFT RX 480 düşünüyorum 3 fanı var çok güçlü olacağa benziyor onu alsam mı?

Zaten çok fazla birşey oynamam steamcommunity.com/id/tikkycaan hesabımdaki oyunları oynuyorum GTA 5 Overwatch vb. alırım.

Tamam ama kredi kartım yok tek sorun o :D açıp kapatmak problem olmaz mı ?

Bir de birşey daha soracağım ASUS ROG SWIFT RX 480 düşünüyorum 3 fanı var çok güçlü olacağa benziyor onu alsam mı?

Zaten çok fazla birşey oynamam steamcommunity.com/id/tikkycaan hesabımdaki oyunları oynuyorum GTA 5 Overwatch vb. alırım.
Havale konusuna açıklık getirmek istiyorum. Havale yapmak için kredi kartına gerek yok. banka atm'lerinden yapabilirsiniz.

Tamam. Ama alınca aldığımız şeyi veriyorlar mı? Dolandırılmayalım sonra? Korkarım öyle şeylerden de.

Eminim ve RX480li sistem dizeceğim.

Çoğu insan RX480 daha iyi diyor.

Bir şey olacağını sanmam çünkü bir çok kişi alışveriş yaptı ve sorun yaşayan çok az. Eğer İstanbul'da oturuyorsan elden alabilirsin.

O kadar araştırmadan sonra bu sistemi alacağım. Size çok teşekkür ederim yaptığınız sistemler için.(Ekran kartı yok çünkü özel modellerden alacağım.)

received_1747634212167777.jpeg

Ve de 250GB SSD.

2 ay sonra bu sistemin fotoğrafları ve FPS testleri.

Tekrardan teşekkürler ağabeyler

Bu sistem, gelecekte çıkacak oyunları hangi ayarlarda açar?

Bütçe yeterse 1060 alayım mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı