3500 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Sadece ekran kartı bile kıyaslarsam daha iyisini o fiyata alabiliyorken onu ben almam o manada söylüyorum. Yoksa markayla alakalı demedim. Özellikleri işinizi görecektir yalnız Monster, Dell, Lenovo olsun o fiyata daha iyisini sunuyor. Dediğim gibi benim işimi görsün yeter derseniz alabilirsiniz.

Peki sizin o fiyat aralığında önerebileceğiniz dizüstü başka bir bilgisayar var mıdır?

Peki sizin o fiyat aralığında önerebileceğiniz dizüstü başka bir bilgisayar var mıdır?
Monster Abra A5 V12.2.1 yanlış yazmadım umarım bu olabilir. Dell 7567 veya 7577, Lenovo Legion 520 İ5 modellerine bakabilirsiniz. Fiyatı dediğiniz aralıkta. Bir de Asus FX553VE olması lazım. Aklıma gelenleri yazdım. Mobilden girdiğim için linkleri atamıyorum bakarsınız.

Monster Abra A5 V12.2.1 yanlış yazmadım umarım bu olabilir. Dell 7567 veya 7577, Lenovo Legion 520 İ5 modellerine bakabilirsiniz. Fiyatı dediğiniz aralıkta. Bir de Asus FX553VE olması lazım. Aklıma gelenleri yazdım. Mobilden girdiğim için linkleri atamıyorum bakarsınız.

Hocam bunların fiyatlar 4,400 üstü, ben mi yanlış bakıyorum?

Neden daha ucuz bir laptop seçmediniz de öyle basit bir oyun için 3500tl veriyorsunuz ?

Çözünürlük ile alakalı büyük kısmı 1920*1080 olmasını istiyorum, bunun yanında herhangi bir problem yaşamak istemiyorum görüntü kırılması, yazılarda hareket halinde gölgelenme vs gibi. Bu yüzden buna yöneldim açıkçası, sorun çıkarmayacak daha uygun güvenilir model pek gelmedi öneri olarak da buradan. Yoksa bu ücreti vermeyi bende istemiyorum. (n)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı