3500 TL ekran kartsız sistem toplama

Bütçe
3500

Canyrkl

Femtopat
Daha fazla  
Topladıgınız sistemi neden boyle topladıgınızıda yazarsanız sevinirim. Önce R5 1600 Ryzen düsündüm sonra i3 10100F dediler. Kafam parcalar konusunda cok karısık. Zula CS:GO oynuyorum 240 Hz monitör var. FPS onemli.

Topladıgınız sistemi neden boyle topladıgınızıda yazarsanız sevinirim. Önce R5 1600 Ryzen düsündüm sonra i3 10100F dediler. Kafam parcalar konusunda cok karısık. Zula CS:GO oynuyorum 240 Hz monitör var. FPS onemli.

APU işlemci ile 240Hz monitör saçma olur aslında hocam GameGaraj'da vardı arkadaşlar atar şimdi.

378TL
X2 = 660TL
300TL
418TL
560TL
1300TL
Toplam 3600TL
10600KF olarak da toplanabilirdi ancak anakart seçimi ucuz bir LGA 1200 olacağından dolayı ileriye dönük bir sistem olmayacaktı.

Edit: Anakartın linkini koymayı unutmuşum düzelttim.

Edit 2: Hocam istediğiniz sistem APU mu yoksa halihazırda ekran kartı varda o yüzden mi ekran kartsız sistem istiyorsunuz? Ben apu toplamadım çünkü.

Son düzenleme:
3400G.
-17 TL 3200 MHz X2 RAM.
SSD - yapıp başka siteden Patriot Burst 240 GB alın veya.
3599 TL kasayı daha ucuz bir model seçip 3500'e tamamlayabilirsiniz.
Veya aynı sistemden kasayı ve 10400'ü çıkartıp bunları alın.
Ve ekran kartı olarak 2. elden GTX 950, 960, RX 460, RX 470, GTX 1050 bulabilirseniz RX 570 alın.

378TL
X2 = 660TL
300TL
418TL
560TL
1300TL
Toplam 3600TL
10600KF olarak da toplanabilirdi ancak anakart seçimi ucuz bir LGA 1200 olacağından dolayı ileriye dönük bir sistem olmayacaktı.

Edit: Anakartın linkini koymayı unutmuşum düzelttim.

Edit 2: Hocam istediğiniz sistem APU mu yoksa halihazırda ekran kartı varda o yüzden mi ekran kartsız sistem istiyorsunuz?
Bu ekran kartsız sistemle ben de ilgileniyorum ama Ryzen 5 3500x grafik işlemci içeriyor mu? Ryzen 5 2400d düşünüyorum...ustalardan bana da yardımcı olan olursa sevinirim yeni başlık açmayayım dedim.

Bu ekran kartsız sistemle ben de ilgileniyorum ama Ryzen 5 3500X grafik işlemci içeriyor mu? Ryzen 5 2400D düşünüyorum...ustalardan bana da yardımcı olan olursa sevinirim yeni başlık açmayayım dedim.

Hayır hocam bu sistem APU değil.
Konuyu açan hocamız APU mu yoksa sadece ekran kartsız mı istediğini belirtmediği için böyle bir sistem topladım.

Sanırım konu açmadan başka bir konuda soru sormak yasak hocam.
Ben cevap verirsem benimde ban yeme ihtimalim var.

Hayır hocam bu sistem APU değil.
Konuyu açan hocamız APU mu yoksa sadece ekran kartsız mı istediğini belirtmediği için böyle bir sistem topladım.

Sanırım konu açmadan başka bir konuda soru sormak yasak hocam.
Ben cevap verirsem benimde ban yeme ihtimalim var.
Tamam hocam kurallara uyalım yeni konu açayım...teşekkür ederim.

APU sistem olup olmamasına karar veremedim açıkcası, CS:GO ve Zula için geçici bir ekran kartı bana kaca patlar. 500 TL civari ucuz bir ekran kartı işimi görebilirse APU sistem taraftarı değilim. Bu arada MSI kasayi cok begendim.

Linkteki sistemi almak mı mantıklı yoksa yukarıdaki sistem gibi kendime bir sistem toplamak mı?
Özellestirme yaptığımda 5200 civarı oluyor. Şu an ekran kartı olmadan 3500 verebilir daha sonra ekran kartı acıgını tamamlayabilirim.

APU sistem olup olmamasına karar veremedim açıkcası, CS:GO ve Zula için geçici bir ekran kartı bana kaca patlar. 500 TL civari ucuz bir ekran kartı işimi görebilirse APU sistem taraftarı değilim. Bu arada MSI kasayi cok begendim.

Linkteki sistemi almak mı mantıklı yoksa yukarıdaki sistem gibi kendime bir sistem toplamak mı?
Özellestirme yaptığımda 5200 civarı oluyor. Şu an ekran kartı olmadan 3500 verebilir daha sonra ekran kartı acıgını tamamlayabilirim.

Hocam açıkçası attığınız sistem iyi değil.
Ekran kartını 1650 super, işlemciyide 3100 ile değiştirirseniz şu sistem daha iyi ;

Son düzenleme:

Geri
Yukarı