3500 TL PC Toplama

Denji

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bana PC toplar mısınız? Bütçem 3500 en fazla 4000 TL olur.
-16 GB RAM
-512 GB SSD
-GTA 5, Far Cry 4 gibi oyunları rahatlıkla oynatabilecek kaliteli ekran kartı
Bunlar olması gerekenler.
Olursa sevinirim:
-Ekstradan 1 TB HDD
-1660 Ti
@Kaspersky Kullanıcısı

-16 GB RAM.
-512 GB SSD.
-GTA 5, Far Cry 4 gibi oyunları rahatlıkla oynatabilecek kaliteli ekran kartı.
Olursa sevinirim:
-Ekstradan 1 TB HDD.
-1660 Ti.
@Kaspersky Kullanıcısı

Sıfıra para verme o kadar 3500TL'ye bu sistem çok zor ikincil el alırsan bazı parçaları belki olabilir, ekran kartını ya Gaming gecesini bekle oradan al ya da ikinci el al, anakart işlemci sıfır al, RAM'de ikinci al alabilirsin az kullanılmış garantili tabii Gaming gecesini(İncehesap.com) takip et ucuz bulunca al.

-16 GB RAM.
-512 GB SSD.
Olursa sevinirim:
-Ekstradan 1 TB HDD.
-1660 Ti.
@Kaspersky Kullanıcısı

1660 Ti 3000TL hocam. İşlemci anakart saymadım RAM sayalım hadi RAM'ler 600TL. Hadi HDD'yi de sayalım oda 300TL.

Dediklerin bu ekonomide biraz zor. RX 570'in de 1700TL olmasıyla şu an o fiyata en iyi alınabilecek bilgisayarlar 1650'li sistemler ekte olduğu üzere;

-16 GB RAM.
-512 GB SSD.
Olursa sevinirim:
-Ekstradan 1 TB HDD.
-1660 Ti.
@Kaspersky Kullanıcısı

Bahsettiğin RAM ve SSD direkt 1000TL'min.

1660 Ti 3000TL hocam. İşlemci anakart saymadım RAM sayalım hadi RAM'ler 600TL. Hadi HDD'yi de sayalım oda 300TL.
1660Ti olursa sevinirim bölümüne, bir zararı olmaz kanka. HDD'yi hiç dert etme. Ona ekstra para dahi veririm.
Bahsettiğin RAM ve SSD direkt 1000TL'min.
Bu olmaz mı ki kanka?
Ketçap mayonez de olsunmu o fiyata bu sistem toplayamazsın topla ben sana 2 katını vereceğim.
Yardım et de toplayalım işte en iyisini PC'den anlamıyoruz da soruyoruz herhalde. Ama anlaşılan bu sitede de hayır yok. Türkiye halkı ekonomisinden beter...

1660 Ti olursa sevinirim bölümüne, bir zararı olmaz kanka. HDD'yi hiç dert etme. Ona ekstra para dahi veririm.

Bu olmaz mı ki kanka?

Yardım et de toplayalım işte en iyisini PC'den anlamıyoruz da soruyoruz herhalde. Ama anlaşılan bu sitede de hayır yok. Türkiye halkı ekono misinden beter...

Tabii ki sorabilirsiniz forum bunun için var sadece ön araştırma yapmanız lazım forum belirli seviyeden sonra iş görüyor.

Geri
Yukarı