3500 TL sistem toplama

Kötü dostum.
Bütçen çok kısıtlı bu bütçeye ikinci el harika bir sistem dizilebilir.
GTA 5 gibi oyunları en yüksekte oynatır.
2.el sistemlerin ömrü az olduğu için 2.ele karşıyım.Bana 60 fps ye gerek yok.eski bilgisayarım 10 fps anca verdiği için 30 fps bana yeterde artar.O yüzden rx 550 nin benim için ideal olduğunu düşünüyorum.Gt 1030 da olabilir farketmez:)

Tek bir yerden istediğiniz için ancak şöyle bir şey yapabildim: R8Z3KR5M kodlu Özel Toplama Bilgisayar
AMD işlemci yapacaktım, ancak en düşük işlemci olarak Ryzen 3 3100 var. Bu yüzden Intel işlemci seçtim.

RX550 yerine GTX 1060 ya da GTX 1650 alınabilir.

2.el sistemlerin ömrü az olduğu için 2.ele karşıyım. Bana 60 FPS'ye gerek yok. Eski bilgisayarım 10 FPS anca verdiği için 30 FPS bana yeterde artar. O yüzden RX 550'nin benim için ideal olduğunu düşünüyorum. GT 1030'da olabilir fark etmez:)

Parçaları 1.el monitöru 2.el alırsan daha iyi olur.

2.el sistemlerin ömrü az olduğu için 2.ele karşıyım. Bana 60 FPS'ye gerek yok. Eski bilgisayarım 10 FPS anca verdiği için 30 FPS bana yeterde artar. O yüzden RX 550'nin benim için ideal olduğunu düşünüyorum. GT 1030'da olabilir fark etmez:)

Acer monitör - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 868231276 monitör

PC DRAX-APU4350G/AMD Ryzen 3 PRO 4350G/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Eğer 2.el monitör istemiyorsanız bu monitör size yetecektir fakat fazla önermiyorum birkac ay-yil sonra değiştirmeniz iyi olacaktır. Bu fiyata maalesef bu kadar ama idare eder çok da kötü değil sistemine göre rahat rahat oynarsın.
Edit: PC'nin içinde şu an SSD var HDD yaparsanız 200-300TL azalır.
Edit 2: PC'nin kasasını değiştirirsen daha güzel olur kasa tarafında Corsair Carbide serisi SPEC-05 var onu alabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı