3500 TL Sistem Toplama

Daha fazla  
Technopat sistem tavsiyelerini düzenli olarak takip eden biri olarak en sonunda 0'dan bilgisayar toplamaya karar verdim. Bütçem ilk başta 2700'dü sonra 3000 yaptım sonra 3500 yaptım. Şimdi zorlarsam 4000'e gider ama şu anlık 3500. 3 haftadır izlemediğim oyun testi karşılaştırmadığım 2 ekran kartı kalmadı anakartlarında tüm özelliklerini okudum ama bir türlü karar veremiyorum çünkü bir daha hiç ama hiç kasanın içini açmadan 10 yıl oyun oynamak istiyorum. Toplayacağım pcden pişman olmamam lazım yani. O kadar araştırmama rağmen sadece bu iki parçada karar kılabildim: OCZ Trion 150 240GB ve Cooler Master 431 elite plus. Recep ve Ali abi iyi anlıyorlar bilgisayar toplamaktan tamam eyvallah da çok alternatif koyuyorlar bırakıyorlar açıklama yapmadan. Bana birisinin "şunu al otur aşağı oyna oyununu" demesi lazım tatmin olmam için. Anakart olarak Asus Pro Gaming/Aura 'yı beğendim ama sistem tavsiyesinde altında GTX 960 vardı ben ise rp 380 düşünüyodum. R9 380'e karar kılmışken o kadar beğendim o anakartı. Sonra r9 380 alınmamalı rx 480 gibi bir teknoloji varken dendi bana. İyice kararlarım allak bullak oldu bana yardımcı olabilecek biri var mı anakart ve ekran kartı seçimimde? Gözünüzü seveyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı