3500 TL telefon önerisi

Lezize

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar çok fazla oyun oynamayacağım, telefonda hızlıca dolaşmak hızlıca uygulamalara çıkıp girmek istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar çok fazla oyun oynamayacağım, telefonda hızlıca dolaşmak hızlıca uygulamalara çıkıp girmek istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

Sorunuz varsa sorabilirsiniz.
En çok realme 7 hoşuma gitti. Kamerası güzel mi?

En çok realme 7 hoşuma gitti. Kamerası güzel mi?
Kamera olarak Oppo Reno 4 tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kamera için VIA X20 alınır bence. Telefon için de 3000 lira çok fazla bir bütçe değil performansı da ona göre beklemek lazım.

Hocam kamera için VIA X20 alınır bence. Telefon için de 3000 lira çok fazla bir bütçe değil performansı da ona göre beklemek lazım.

Hocam kameradan pek anlamam ama telefon daha 1080p 60FPS bile çekemiyor.
Diyafram açıklığı da çok iyi değil yani sırf kamerası için alınacak bir telefon değil üstelik arkadaşımızın bütçesi 2800 değil ki bunu almak zorunda kalsın 3500 TL bütçesi var bundan çok daha iyi bir telefon alabilir o yüzden. Oppo ile Realme yazılımla kurtarıyor da bunda bir de P70 var hayır 2800 TL'lik bir telefona P70 koymuşlar GM bile 2000 TL'lik GM 20 Pro'ya koyabiliyor bunu fiyat/performans ile alakası yok yani. Oppo ve Realme'nin teknik servisini bilmem ama Casper'ın internette bir ton teknik servis şikayetini biliyorum.

Geri
Yukarı