3500 TL telefon önerisi

Bütçe
3500

kiralgeliyo

Decapat
Eski telefonum A3 2017'ydi ve beni 4 sene götürdü. Ekranda sorun çıkmasaydı daha kullanırdım ama telefon hem yetersizdi ve şu an telefonum yok. Samsung ile devam etmeyi düşündüm ama orta fiyatlarda cok içime sinen olmadı. A32 düşünüyorum ama aynı fiyata daha iyi telefonlar var gibi, bilemedim.

Eski telefonum A3 2017'ydi ve beni 4 sene götürdü. Ekranda sorun çıkmasaydı daha kullanırdım ama telefon hem yetersizdi ve şu an telefonum yok. Samsung ile devam etmeyi düşündüm ama orta fiyatlarda cok içime sinen olmadı. A32 düşünüyorum ama aynı fiyata daha iyi telefonlar var gibi, bilemedim.

Bütçe 100-200 TL artabilirse Realme 7 Pro.
Artmazsa Samsung a51.
@HaWlI KuLlANIcI
Ancak sormam lazım.
Kullanım amacınız nedir?
Oyun?
Günlük?
Kamera?
3'ü 1 arada? :D

Adreno 640 ve SD 860 var bu fiyata güçlü bir telefon fakat işletim sistemi nasıldır bilmiyorum.

İşletim sistemi oyun için almayan kullanıcıya telefonu kırdırtıyor.
Gözümle gördüm :D.
Amiral gemisi işlemciye sahip telefon ana menüde kasıyor ama oyunlarda yağ gibi akıyordu :D

İşletim sistemi oyun için almayan kullanıcıya telefonu kırdırtıyor.
Gözümle gördüm :D.
Amiral gemisi işlemciye sahip telefon ana menüde kasıyor ama oyunlarda yağ gibi akıyordu :D

Doğrudur hocam Xiaomi bu konuda pek başarılı değil ama bu fiyata daha donanımlı bir telefon bulamadım.

Adreno 640 ve SD 860 var bu fiyata güçlü bir telefon fakat işletim sistemi nasıldır bilmiyorum.
Poco telefon almak istemiyorum yazılımsal sorunları var diye okudum çoğu forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı