3500 TL'lik Laptop Önerisi

Bu fiyata değer mi?

• Değer

Oy: 5 71,4%
  • Değmez

Oy: 2 28,6%

• Oy verenlerin toplamı
    7

Ewon

Hectopat
Daha fazla  
Çok uzun süredir bu fiyat bandında laptop bakıyorum. Bu alacağım cihazi hem oyun hem de uni. icin kullanacağım. Su ana kadar bircok markanin bircok modeline baktım ve Dell 7567 i5 versiyonunda karar kıldım. Belki aranizda kullanan arkadaslar vardir diye son bir defa sizin fikrinizi almak istedim sizce iyi bir karar mi? Simdiden yorumlariniz icin teşekkürler.

Ürün link:

Dell Inspiron 7567 Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
İ5 almanı tavsiye etmem i5 7300hq gtx 1050 monster laptop kullandım.bf1 gibi işlemciye yüklenen oyunda daha yüksek fps almak için ayarları high dan mediuma çekiyodum ama fps hiç artmıyodu.yani bu demek oluyoki işlemci daha fazla yük almıyo

Emin misin ? Ben çok sayıda yazılımsal sorunla boğuşan 7567 kullanıcısına tanık oldum.
Mesela? Herhangi bir sorunla karsilasip , sorununu çözemeyen bir kullanıcı gosterir misin?

İ5 almanı tavsiye etmem i5 7300hq gtx 1050 monster laptop kullandım.bf1 gibi işlemciye yüklenen oyunda daha yüksek fps almak için ayarları high dan mediuma çekiyodum ama fps hiç artmıyodu.yani bu demek oluyoki işlemci daha fazla yük almıyo
i7 bakarsam butcemi aşacağını biliyorum. Butcem 3500 TL.

Arkadaşın paylaşmış olduğu Asus'un fiyatını görünce şaşırdım. Hem GTX 1050Tİ hem 256GB SSD var ve fiyatı 3600TL. O fiyata daha iyisi bulunmaz. 1050Ti olanlar 4500TL ve üzeri durumda şuanda. Bence en iyi seçenek o gözüküyor.

Yılbaşı indirimine özel monsterin Abra A5 V11.1 3599 TL. Ben önceden almıştım bu ürünü IPS ekran olmadığı zamanlar. Tavsiye ederim bir sıkıntı yaşamadım şuana dek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı