3500 TL'ye monitör önerisi

tulekuygar

Attopat
Daha fazla  
Monitör bakıyorum fakat her yerde farklı şey yazıyor ve bir sürü farklı seçenek var. Ne yapacağım bilemedim. 165-144 Hz, 1 ms 24-27 inç. Önerileriniz var mıdır? Acer, ViewSonic vs. iyi midir? CS:GO tarzı oyunlar ve yazılım ile uğraşıyorum yani ayarlarıyla hızıyla vs. üzmese iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

ASUS TUF Gaming monitörlere bakabilirsin üstüne tanımıyorum.
Sorunlu bir seri.

Sorunlu bir seri.

ASUS'un hiçbir ürünü sorunlu değil paylaştığın Lenovo'yı cebinden çıkarır emin olabilirsin.

Lenovo G24-20 öneririm. @443595 hocam linkini atmış. ASUS TUF serisini önermiyorum ghosting vb. sorunlar çıkarabiliyor. Bütçe artarsa Dell G2422HS bakın.

ASUS'un hiçbir ürünü sorunlu değil paylaştığın Lenovo'yu cebinden çıkarır emin olabilirsin.

Ne? Hiçbir ürünü mü? Saçmalama! TUF serisi için sorunlu diyoruz biz. Lenovo G24-20 gayet de alınacak bir monitör, bilmediğin apaçık belli.

Lenovo G24-20 öneririm. @443595 hocam linkini atmış. ASUS TUF serisini önermiyorum ghosting vb. sorunlar çıkarabiliyor. Bütçe artarsa Dell G2422HS bakın.

Ne? Hiçbir ürünü mü? Saçmalama! TUF serisi için sorunlu diyoruz biz. Lenovo G24-20 gayet de alınacak bir monitör, bilmediğin apaçık belli.

Hocam TUF monitör serisinin tamamı sorunlu değil fakat bu bütçelerde Lenovo'yu öneririm ama orası kesin.

İnsanların yazdığı yorumlara göre markaları kötülediğin apaçık belli piyasada en iyi monitör üreticisi ASUS ve ViewSonic'dir dostum bu işin içindeyim.

Hocam TUF monitör serisinin tamamı sorunlu değil bu bütçelerde Lenovo'yu öneririm ama orası kesin.
Üst segmentlerde mecburi olarak sorun kalkıyor ama düşük bütçelerde fazla sorunlu olabiliyorlar.

İnsanların yazdığı yorumlara göre markaları kötülediğin apaçık belli piyasada en iyi monitör üreticisi ASUS ve ViewSonic'dir dostum bu işin içindeyim.
Sen işin içindesin biz değiliz 😀

Geri
Yukarı