3500 TL'ye şık kasa önerisi

Bütçe
3500 TL

Yunus777

Femtopat
Daha fazla  
Gösterişi çok seven bir insanım, ilk başta Lian Li dynamic 011 ve Lian Li uni fanlar ile görünüşü mükemmel bir PC toplamayı çok istemiştim fakat bütçemi fanlar ile birlikte çok aşıyor yani bu kasa 0 fan ile geliyor ve 7 fan lazım bu kasaya istediğim görünüm için, fanların tanesi 700 TL olduğu için bu sistemden vazgeçtim.

MSI MPG Velox 100R görünüş olarak dikkatimi çekmişti fakat havalandırması çok iyi değil ve mesh değil sonuçta sadece güzelliğine bakmıyoruz(mesh şart değil çünkü mesh olmayıpta havalandırması çok güzel kasalar var, önemli olan havalandırması) ve de fiyatını hak etmediğini söyleyen çok kullanıcı vardı. Bu yüzden son olarak Phanteks Eclipse P600s kasaya yöneldim tavsiye olarak fakat her birinizin vereceği tavsiyeye açığım, istediğim alternatifleri belirttim zaten görünüşe ve şıklığa önem veririm evet ama tabii bunun yanında güzel bir havalandırma ve kullanışlı da bir kasa olacak. Şimdiden zahmet edip fikrini yazan herkese teşekkür ederim.
Not: Anakart modelimi MSI MAG B660M Mortar olarak seçtim ve PSU'yu Sharkoon Gold Zero 750W 80+Gold ATX olarak seçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı