3500 TL'ye Sistem Toplama

Klzmoon

Hectopat
Daha fazla  
3500 TL bütçem mevcut, Technopat kanalında görmüş olduğum Phoenix Obivlion kasayı almayı düşündüm fakat aynı malzemeleri Vatan Computer'de topladığımda 2500 TL gibi bir mevla çıktı. KDV dahil 3700 TL olmuştu, o yüzden onu almaktan vazgeçtim toplama almaya karar verdim. 3500 TL'ye oyun bilgisayarı toplayabilecek arkadaşlar konu altına yorum bırakırlarsa çok memnun olurum, Intel işlemci ve Gainward GTX 970 GDDR5 4GB ekran kartı artı sistem içerisinde olması yeterli. 3500 TL'ye toplana bilecek en iyi kasayı toplarsanız çok memnun olurum.

@Klzmoon Daha ucuza şuanda toplaman zor. Ayrıca şöyle bir durum var. Herhangi bir sorun olduğunda iletişime çok rahat geçebileceğin bir yer olacak, kasa, kasa içi, kablolama, dizayn gibi artıları var. Fakat ben kendim toplarken daha zevkli oluyor dersen sana kalmış.

Bende almayı düşünüyordum fakat ekran kartından dolayı tereddütteyim. Yazı bekliyorum(umut ediyorum) doların düşmesi için.

Toplayacağınıza dair bir kanıt felan var mı. Yanlış anlama buradaki herkes hayali sistem diyorlar ve haklılar.
Evet gerçekten toplayacağım dostum.

@Klzmoon Daha ucuza şuanda toplaman zor. Ayrıca şöyle bir durum var. Herhangi bir sorun olduğunda iletişime çok rahat geçebileceğin bir yer olacak, kasa, kasa içi, kablolama, dizayn gibi artıları var. Fakat ben kendim toplarken daha zevkli oluyor dersen sana kalmış.

Bende almayı düşünüyordum fakat ekran kartından dolayı tereddütteyim. Yazı bekliyorum(umut ediyorum) doların düşmesi için.

o artılarını bende düşünüyorum hala tereddüteyim alıp almamakla fakat toplama daha iyi gibime geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı