35000 TL laptop önerisi

Burakc54

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Genel olarak kod yazmak ve oyun amaçlı tercihen 30.000TL civarı laptop arıyorum. Kod yazmak için kullanacağımdan öncelikli tercihim 32GB Ram olması. Maksimum 35.000TL'ye kadar çıkabilirim, önerilerinizi bekliyorum.

Biraz Hepsiburada üzerinden baktım. O fiyat aralığında 3050 Ti'lı PC de var 3080 de var. O yüzden bir listede beğendiklerimi topladım. Benim tavsiyem iyi bir kart iyi bir işlemci tercih etmen RAM'i 1 ay sonra da ekleyebilirsin performans görmezsen. Bu arada benim eklediklerimin hepsinde 32 RAM var. Umarım yardımcı olur.
Link Burada

Biraz Hepsiburada üzerinden baktım. O fiyat aralığında 3050 Ti'lı PC de var 3080 de var. O yüzden bir listede beğendiklerimi topladım. Benim tavsiyem iyi bir kart iyi bir işlemci tercih etmen RAM'i 1 ay sonra da ekleyebilirsin performans görmezsen. Bu arada benim eklediklerimin hepsinde 32 RAM var. Umarım yardımcı olur.
Link Burada

Düzeltme: Linke sadece 32 ekledim demiştim ama düzenledim 16 RAM'li birkaç model daha ekledim onlarda gayet şık ve performanslı cihazlar. Onlara da göz atabilirsin.

Düzeltme: Linke sadece 32 ekledim demiştim ama düzenledim 16 RAM'li birkaç model daha ekledim onlarda gayet şık ve performanslı cihazlar. Onlara da göz atabilirsin.
Teşekkürler öncelikle liste için. Aklımda Omen 17 ve Legion 5 pro vardı başlık açmadan önce de. @messinicocugu 'nun paylaştığı MSI GP 66 da güzel gözüküyor. 3 model arasından tavsiyeniz ne olur?

Teşekkürler öncelikle liste için. Aklımda Omen 17 ve Legion 5 Pro vardı başlık açmadan önce de. @messinicocugu'nun paylaştığı MSI GP 66 da güzel gözüküyor. 3 model arasından tavsiyeniz ne olur?

Legion 5 Pro'nun şu anda 3070 olan modeli Türkiye'de yok 3060 olan bu bütçede alınmaz karar sizin hocam ikisi de üzmez ben görünüşünü sevdiğim için Omen alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı