35000 TL'ye kadar hazır sistem önerisi

kasim444

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar.
Oyun için hazır bir sistem arayışı içerisindeyim. Bütçem 35k civarı. İtopya'nın şu laptop unda çok güzel bir indirim görüyorum. Fakat laptop mu alsam yoksa aşağıda paylaşıyor olduğum üç sistem arasında kaldım. Aklıma yatan Dost Kayaoğlunun pc si. Fakat sizlerinde yorumunu almak istedim.
Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi akşamlar dilerim.
  1. Wired
  2. BBL-MACHINE
  3. Dost Kayaoğlu

Son düzenleme:
Laptop alacaksanız, yeni çıkacak modelleri bekleyin. 12. nesil Intel işlemcili laptoplar geliyor. 12800H - 3070 Ti ikilisi laptop tarafında epey iyi performans verir. Yukarıda attığınız cihazdaki ekran kartı Max-Q olduğu için, Max-P 3070 ile yakın performanslar verir. Kasaya gelecek olursak, Dost Kayaoğlu'nun sistemi gayet iyi. Masaüstü ile dizüstü tarafında büyük performans farkı var ancak taşınabilir bir ürüne ihtiyacınız varsa, mecburen dizüstü modellere yönelmek zorundasınız.

Öncellikle laptop mu masaüstü mu sorusuna kendin cevap vereceksin. Eğer taşınabilir bir cihaz istiyorsan laptop tarafına bakacaksın. Masaüstü ile laptopta performans farkı var tabii.

Attığın laptop, pek oyunculara göre değil.
Daha çok is tarafına uygun bir laptop. 60Hz olması. Ekran kartının Max-Q olması gibi gibi.
Ekran kalite olarak çok iyi.
Eğer oyun için alacaksan pek önerdiğim bir model değil.

Attığın sistemlerden en iyisi Dost Kayaoğlu olan.
İşlemci diğer sistemlere göre çok daha iyi.
Anakartı diğer sistemlere göre çok daha iyi.
Soğutucu fena değil, F/P'tan uzak bir soğutucu.
Sadece SSD bu sisteme yakışmamış.
12. nesil Intel işlemcili laptoplar geliyor. 12800h - 3070 Ti ikilisi laptop tarafında epey iyi performans verir.

Kesinlikle.

Herkese selamlar.
Oyun için hazır bir sistem arayışı içerisindeyim. Bütçem 35k civarı. İtopya'nın şu laptopunda çok güzel bir indirim görüyorum. Fakat laptop mu alsam yoksa aşağıda paylaşıyor olduğum üç sistem arasında kaldım. Aklıma yatan Dost Kayaoğlu'nun PC'si. Fakat sizlerinde yorumunu almak istedim.
Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi akşamlar dilerim.
  1. Wired
  2. BBL-MACHINE
  3. Dost Kayaoğlu

Eğer 3 sistem arasından öneri istiyorsan tabii ki! "3"

Laptop alacaksanız, yeni çıkacak modelleri bekleyin. 12. nesil Intel işlemcili laptoplar geliyor. 12800H - 3070 Ti ikilisi laptop tarafında epey iyi performans verir. Yukarıda attığınız cihazdaki ekran kartı Max-Q olduğu için, Max-P 3070 ile yakın performanslar verir. Kasaya gelecek olursak, Dost Kayaoğlu'nun sistemi gayet iyi. Masaüstü ile dizüstü tarafında büyük performans farkı var ancak taşınabilir bir ürüne ihtiyacınız varsa, mecburen dizüstü modellere yönelmek zorundasınız.
MSI 70K'dan açtı 12.nesil işlemci kapısını

Geri
Yukarı