35000 TL'ye NVIDIA Laptop Önerisi

Bütçe
35000

800kYasuomvar

Picopat
Daha fazla  
Bir arkadaşım laptop arıyor. Öneriniz var mıdır?
Laptop hem oyun oynamak hem yayın yapmak için kullanılacak. İşletim sistemi FreeDOS veya Windows 11 olacak. İşlemci Intel i7 olacak. RAM en az 16 GB olacak. Ekran kartı 8 GB NVIDIA GeForce RTX 3060 veya üstü olacak ve son olarak en az 1 TB depolama olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım i7 neden şart, i7 gücünde i5'lerde var.

Hocam laptopu alacak olan zaten ben değil arkadaşım, benden aradığı sistemin kesinlikle Intel olmasını istedi ve eğer i7 bulamazsam 12.nesil i5 işlemcili bir laptop bulmamı söyledi, i7 şart değil yani ama eğer i5 olacaksa 12.nesil veya üstü şart.

Bakmadığımı nereden biliyorsunuz ? Arkadaşın istediği özelliklerine bakarak daha iyisini attım. İntel şart dedi şimdi intel atacağım. Sizi ilgilendiren bir durum yok.
Üstünüze niye alınıyorsunuz ? Biz burada en f/p olanı önermeye çalışıyoruz zaten. Forumda kulaktan dolma bilgiler ile gelip burada konu açan insanlar var. Amacımız yanlış olanı düzeltmek. Bunların farkındaysa ve illa i7 istiyorsa ona göre öneri yaparız.

Üstünüze niye alınıyorsunuz? Biz burada en F/P olanı önermeye çalışıyoruz zaten. Forumda kulaktan dolma bilgiler ile gelip burada konu açan insanlar var. Amacımız yanlış olanı düzeltmek. Bunların farkındaysa ve illa i7 istiyorsa ona göre öneri yaparız.

O zaman kusura bakmayın. Sırf muhalif olmak için cevap verip öneri konusunda bile kavga çıkartan bir ton insan olduğu için...
Hocam laptopu alacak olan zaten ben değil arkadaşım, benden aradığı sistemin kesinlikle Intel olmasını istedi ve eğer i7 bulamazsam 12.nesil i5 işlemcili bir laptop bulmamı söyledi, i7 şart değil yani ama eğer i5 olacaksa 12.nesil veya üstü şart.
Bunu tercih edebilirsiniz fazlası cebinizde kalır o halde : Acer Nitro 5 AN515-57 NH.QFGEY.002 Intel Core i7 11800H 15.6

RAM 16 GB, i7 11800H'a sahip, RTX 3070 var tüm isteklerinize uygun, 28k bütçeninde hayli altında. Acer Nitro kullanıcısıyım üzmez merak etmeyin, güle güle kullanın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı