3500TL Bandında HDMI Monitör Önerisi

Etolas

Kilopat
Daha fazla  
3500TL Cİvarı 144 veya üstü HDMI çıkışlı maksİmum 24 İnç monİtör lazım. Gına geldİ laptop ekranından oynaya oynaya. Hem rahat klavye kullanamıyorum hem de şu ekranın İçİne gİrmek İstİyorum arkadaş FPS oyunu oynarken. Önerİsİ olan var mı.
Bİr de eğer atacağınız sİte Vatan Bİlgİsayar değİl İse. Ölü pİkselle uğraştırma sıkıntısı çekmeyeceğİm bu konuda güvenİlİr bİr sİte olursa sevİnİrİm.
Not: Panel konusunda renkler ortalama düzeyde olsa bİle kafİ ben kendİm renk ayarımı yapıyorum ama gölgelendİrme falan kısmı sıkıntı o konuda negatİf etkİ edecek bİr etkİyİ hangİ panel verİr araştırma vaktİm yok. Bİr arkadaşımdan duymuştum zamanında. Göz önünde bulundurursanız mutlu olurum. + FreeSync-G-Sync kısmı önemlİ değİl ama ekran kartı NVIDIA kullanırım hep.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Coil whine sorunu ile karşı karşıya kalabilirsin dikkat et.

Bir de buna bakılabilir:

3500TL Cİvarı 144 veya üstü HDMI çıkışlı maksİmum 24 İnç monİtör lazım. Gına geldİ laptop ekranından oynaya oynaya. Hem rahat klavye kullanamıyorum hem de şu ekranın İçİne gİrmek İstİyorum arkadaş FPS oyunu oynarken. Önerİsİ olan var mı?
Bİr de eğer atacağınız sİte Vatan Bilgisayar değİl İse. Ölü pİkselle uğraştırma sıkıntısı çekmeyeceğİm bu konuda güvenİlİr bİr sİte olursa sevİnİrİm.
Not: Panel konusunda renkler ortalama düzeyde olsa bİle kafİ ben kendİm renk ayarımı yapıyorum ama gölgelendİrme falan kısmı sıkıntı o konuda negatİf etkİ edecek bİr etkİyİ hangİ panel verİr araştırma vaktİm yok. Bİr arkadaşımdan duymuştum zamanında. Göz önünde bulundurursanız mutlu olurum. + FreeSync-G-Sync kısmı önemlİ değİl ama ekran kartı NVIDIA kullanırım hep.
Teşekkürler.

Laptopta HDMI ile G-Sync açamazsın. 2.1 port yok çünkü. Adaptive-Sync işini görecektir.

Alternatif olarak Asus VP249QGR Monitör bunu öneririm. Gerisi yukarıdakiler.

IPS olduğu için siyahlar hariç diğer tonlar güçlü oluyor. Kendin de renkler ile oynar bir şeyler katarsın.

Coil whine sorunu ile karşı karşıya kalabilirsin dikkat et.

Bir de buna bakılabilir:

Bu Coil Whine kısmına takıldım, bu monitöre özel yaşanan bir sorun mu bu? Yoksa hepsinde olabilir mi?
Bir de bu monitör DP ile gönderiliyormuş laptopta HDMI ve Mini DP var benim. O kısım için bildiğiniz aparat var mı? Daha doğrusu bu bağlama işinde sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Bu Coil Whine kısmına takıldım, bu monitöre özel yaşanan bir sorun mu bu? Yoksa hepsinde olabilir mi?
Bir de bu monitör DP ile gönderiliyormuş laptopta HDMI ve Mini DP var benim. O kısım için bildiğiniz aparat var mı? Daha doğrusu bu bağlama işinde sıkıntı yaşar mıyım?

Bu monitöre özel değil. Her monitörde olabilir. Biraz kalite biraz şans meselesi.
Kutu içinden HDMI çıkmıyormuş. Bunu kullanma kılavuzuna da yazmışlardı.
Eğer miniDP girişini kullanacaksan Mini DP to DP bu kablo işine yarar.
Diğer türlü HDMI 2.0 kablo alman lazım.

çok teşekkürler
Bu monitöre özel değil. Her monitörde olabilir. Biraz kalite biraz şans meselesi.
Kutu içinden HDMI çıkmıyormuş. Bunu kullanma kılavuzuna da yazmışlardı.
Eğer miniDP girişini kullanacaksan Mini DP to DP bu kablo işine yarar.
Diğer türlü HDMI 2.0 kablo alman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı