3500TL eğitim için tablet önerisi

Ariete

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Ülkemizdeki ekonomik artışların neticesinde malumunuz birçok şeyin ücreti artmış durumda. Kitap fiyatları da artış gösterdiği için maalesef doküman konusunda kısıtlı bir duruma girmiş bulunmaktayız.

YouTube üzerinde video izlerken hem A4 kağıdı israf etmemek için, telif hakkı olmayan dokümanları da kullanabilmek için kalem desteği olan bir tablet almak istiyorum.

Bütçem şu an için 3.000-3.500 lira arasında. Sıfır almayacağım. İkinci el de benim için yeterli olur.
Kafamda 1. nesil iPad Pro 12.9 inç versiyonu geçiyor. Ekranı büyük ve fiyatı da zikrettiğim değerlere tekabül ediyor. Apple Pencil 1'i de desteklediği için iyi olabileceğini düşünüyorum.

Öncelikli olarak Apple ekosistemine sahip bir cihaz tercih edeceğimi belirterek tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tablet bilgisayarda öncelik kesinlikle Apple olmalı. Dediğiniz gibi yapmanız en iyisi olacaktır.
Merhaba, 12.9 inç iPad Pro (1. nesil)'in kaç sene daha güncelleme alabileceği hakkında bir fikriniz var mı? Ayrıca 2016 yılında çıkmış bir cihaz üzerinde karalama çizim yapma yetkinliğine müsaade eder mi sizce?

Merhaba, 12.9 inç iPad Pro (1. nesil)'in kaç sene daha güncelleme alabileceği hakkında bir fikriniz var mı? Ayrıca 2016 yılında çıkmış bir cihaz üzerinde karalama çizim yapma yetkinliğine müsaade eder mi sizce?

6 yaşında bir tablet alacaksınız. Zaten desteği kalkıyor yavaş yavaş gerek yok size tavsiyem:

Samsung güncelleme bile vermiyordur bu cihaza. Apple cihazlar yaşlanıyor olsa bile yazılımdan kaynaklı çok hızlı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Zaten güncelleme almaya da devam ediyor cihaz.
Technopat'ın aktardığına göre, Apple iPad Pro'nun tüm modelleri iPadOS 16'yı da alacak. Birinci nesil olduğu için iPadOS 17'yi belki alamayabilir.

Son düzenleme:
Samsung güncelleme bile vermiyordur bu cihaza. Apple cihazlar yaşlanıyor olsa bile yazılımdan kaynaklı çok hızlı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Zaten güncelleme almaya da devam ediyor cihaz.

Technopat'ın aktardığına göre, Apple iPad Pro'nun tüm modelleri iPadOS 16'yı da alacak. Birinci nesil olduğu için iPadOS 17'yi belki alamayabilir.

Mükemmel, iPadOS 17'yi almasa bile eminim en az 2-3 yıl daha idare edecek bir hale dönebilir.

Güncelleme alarak planlı eskitme yapıyorlar aynısı iPhone 6 ve 7 serisi için oldu şimdi de 8'i bilerek yavaşlatıyorlar. Lütfen araştırın gelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı