3500TL Monitör önerisi

IDisaster

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 monitör arasında kaldım. Bütçem 3500 TL ve istediğim 27 inç bir ekran ve olabiliyorsa IPS bir panel istiyorum ama VA da olabilir. TN olmasın. Şunlar arasından hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlara da bir göz atabilirsin.

Bunların 165Hz modelini bana atabilir misiniz?

Bunlara da bir göz atabilirsin.

Bütçeniz yetiyorken VA panel almayın, kullanmış birisi olarak söylüyorum başınızı ağrıtabilir. 2. olarak internetten de inceleyebilirsiniz 165hz ve 144 hz arasında çok aman aman bir fark yok ama tabiki sizin tercihiniz. Hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz ona göre birkaç monitör önerebilirim.

Bütçeniz yetiyorken VA panel almayın, kullanmış birisi olarak söylüyorum başınızı ağrıtabilir. 2. olarak internetten de inceleyebilirsiniz 165Hz ve 144 Hz arasında çok aman aman bir fark yok ama tabii ki sizin tercihiniz. Hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz ona göre birkaç monitör önerebilirim.

Aktif olarak Valorant oyuncusuyum immo3'üm şu anda 120Hz ile geldim buralara 165+27 inç istiyorum 1080p ve olursa IPS istiyorum ama bütçem maksimum yani zorlayaibleceğim maximum 3.800

24 165 , 24 165 ,24 144 165 hz 27 inc. üstü monitörleri bütçenize göre filtreliyerek inceledim ve Acer, Rampage marka kalitesiz şeyler vardı yukarda linklediğim 3 monitörü de inceleyebilirsiniz, FPS oyunu oynuyorsunuz o yüzden yukarda en düşük gtg MS'li monitör LG ghosting problemi yaşamazsınız.

Desteğiniz için teşekkürler

Huawei mateview GT 27​

Adlı monitörü sipariş verdim geldiğinde gerekli paylaşımları size bildireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı