3500TL monitör önerisi

Bütçe
3500
ViewSonic'in XG2405-2 monitörüne bakabilirsiniz ama monitörlerdeki hoparlörler o kadar güçlü olmuyor onun yerine X firmasının bir hoparlorunu alıp kullanın.

Çizim yapmayı planlamıyorum ama Lenovo'dan hoparlörü olmamasından dolayı şüpheliyim.

Bugün siparişini ben verdim Lenovo'nun isterseniz bekleyin veya size ulasabilecegim bir yer varsa oradan monitör gelince incelemesini atayım hoparlör bana göre bir - değil.

Bu bütçede alacağınız dahili hoparlörlü monitör hem performans hem de ses kalitesi olarak sizi memnun etmez.
Bütçem 3900 olur demiştiniz, önerdiğim monitor ve bu hoparlör gayet güzel olur:

Anladım şu an laptop kullandığım için hoparlör olmama fikri biraz korkunç geldi ama alışabileceğimi düşünüyorum, teşekkür ederim.

ASUS TUF VG249Q1R hakkında ne düşünüyorsunuz kronik problemli diyorlar ama alınır mı sizce?

ASUS TUF VG249Q1R hakkında ne düşünüyorsunuz kronik problemli diyorlar ama alınır mı sizce?
Lenovo G24-20 varken alınmaz o monitör hocam. ASUS'un ucuz TUF serisi monitörleri sorunlu. Ölü piksel, ghosting gibi sorunlar çıkarıyorlar. Lenovo G24-20 öneririm ben de.

Anladım şu an laptop kullandığım için hoparlör olmama fikri biraz korkunç geldi ama alışabileceğimi düşünüyorum, teşekkür ederim.

Sakın TUF serisine bulasmayın ben cok arastırdım resmen göz boyama var malzeme ve panel iyi değil.

Hoparlörlü istiyosanız dediğim gibi XG2405-2 cok ideal bir model hoparlör olmasın ben hardcore oyuncuyum diyorsanız Lenovo'ya bakın yalnız XG2405-2'nin renk kontrastı cok ustun.

Bugün siparişini ben verdim Lenovo'nun isterseniz bekleyin veya size ulasabilecegim bir yer varsa oradan monitör gelince incelemesini atayım hoparlör bana göre bir - değil.

Lenovo G24-20 varken alınmaz o monitör hocam. ASUS'un ucuz TUF serisi monitörleri sorunlu. Ölü piksel, ghosting gibi sorunlar çıkarıyorlar. Lenovo G24-20 öneririm ben de.

Anladım hocam, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı