3500TL Sistem Toplama

Hangi sistem ?

• Skylake

Oy: 6 75,0%
  • DDR3

Oy: 1 12,5%
  • Hiçbiri

Oy: 0 0,0%
  • Bakkal :D

Oy: 1 12,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8

Risetech

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul sarıyer
Daha fazla  
Meslek
Kimya teknolojisi öğrencisi
Merhaba, bir arkadaşım benden 3500TL ile sistem toplamamı istedi. Bende topladım ama sağdan soldan kötü diyenler olmuş onun kafasında'da şüphe oluşunca bakkala gitmiş bakkalın topladığı sistemi görmelisiniz sırf gülmeniz için göstericem :D Sonuç olarak bende size danışmak istedim sizce topladığım sistem nasıl ?

Ekran Alıntısı.JPG

Bu parayla skylake sistem toplanır dedim ve bu sistemi topladım

sistem.JPG

Alternatif olarak bunu topladım

asdasdasd.jpg

Bakkalın topladığı sistem :D

Yardımcı olursanız sevinirim sizin tavsiyelerinize göre topladım @Recep Baltaş @Ali Güngör

- INTEL i5 6500 3.2 GHz, Socket 1151, 6MB, 14nm, 65W
- MSI Z170A PC MATE, Z170, DDR4, Socket 1151, USB 3.1, Turbo M.2 Anakart
- KINGSTON HyperX FURY DDR4 8GB (2X 4GB) 2400 MHZ CL15 HX424C15FBK2/8
- WESTERN DIGITAL 1 TB SATA III HDD 64MB Caviar Blue 6GB/s WD10EZEX
- MSI GTX 970 Gaming 4G, 4GB, GDDR5, 256 bit Ekran Kartı
- NAGAS G666 750W 80+ Bronze Kırmızı Ledli Gamer Kasa
- SAMSUNG 24X DVD-RW Double Layer Siyah SATA
[TBODY] [/TBODY]
NOVA INTEL i5 6500 Skylake Oyun Bilgisayarı, Fiyat: 3.519 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu yüzünden "Hayali sistem" adı altında 1 aylık ceza aldım.
Ben size bu sistem nasıl ? stabil çalışır mı ? anlamında sormuşum ama siz "Hayali sistem" adı altında bana ceza verdiniz.
Benim bu sistemi toplayıp toplamayacağım'ı nereden biliyorsunuz ?
Hayali sistem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz ?
Sonuçta ben her ay sistem tavsiyesi diye konu açan birisi değilim!
Üye olduğumdan beri belkide ilk defa böyle bir konu açtım. Ama sizi bu yaptığınızdan dolayı kınıyorum (artık hangi moderatör ceza verdiyse)

Hakkımın yendiğini düşünüyorum ve konuya bir bakmanızı rica ediyorum. @Recep Baltaş @Ali Güngör
Böyle gereksiz cezalar yüzünden sosyalden ayrılmayı düşünüyorum çok severek ve eğlenerek takip ettiğim bu forumdan beni soğuttular. Tamam Türkçemizi doğru kullanmaya özen gösterdiğiniz için sizi takdir ediyor ve destekliyorum. Ama en azından büyük küçük harf yüzünden ceza almayı çok ağır buluyorum. Yazı okunaklı ise böyle cezalara gerek yok Ortaçağ da değiliz sonuçta bu kadar cezai bir sisteme gerek yok. 1 aylık ceza ne demek ? ve ilk hatam yüzünden.

İstediğiniz sistem tavsiyeleri ve sorularınız ile almak için ilan verdiğiniz sistem birbirini tutmuyor. Üstelik çifte hesap cezanız da var. Kontrol ettiğimde bunları gördüm.

Öncelikle dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Diğerlerini alternatif olarak sundum hangisi daha mantıklı olur anlamında ama haklısınız. Konuya birden fazla sistem koymam yanlış

Ceza yediğim için bir anlık sinirle hesap açıp sorularımı dile getirmek istemiştim (malum bir aylık ceza olunca sabredemiyor insan) ikinci hesap açmaktaki mantığım haksız yere ceza yediğimi düşündüğüm içindi belki cezamı kaldırır veya hafifletirsiniz diye açtım. Başka yerden ulaşmamın imkanı olmadığı için.

Sonuç olarak cezamı çektim ilgilendiğiniz için teşekkürler iyi günler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı