3500TL telefon önerisi

Redmi serisimi performans odaklı?
Hocam yazılımı sıkıntı olmasa haklısınız ama yazılım sorun olunca "bir gidin ya" diyesim geliyor.

Hocam Brawl Stars zaten çok hafif bir oyun. Kaç yıllık telefonlar bile rahat açıyor. Bu yüzden sizin için ekran paneli performanstan daha önemli olabilir bence. Eğer Brawl Stars oyunu 120 Hz ekranı destekliyor ise evet X3 Pro mantıklı (3500-4000 civarında çıkar ise) ama 120 Hz ekranı desteklemiyorsa pek bir anlamı yok M51 iyidir.
Hocam benim dediğimde oynadığı oyunda ekran büyük olduğu için telefonun 2 yanınında da 1 santimetre olacak şekilde siyah gözükmesi.

Hocam benim dediğimde oynadığı oyunda ekran büyük olduğu için telefonun 2 yanınında da 1 santimetre olacak şekilde siyah gözükmesi.

Biliyorum hocam ona laf etmedim zaten. Öyle bir sorunun yaşanacağını düşünmüyorum. En azından PUBG gibi oyunlarda ayarlayabiliyorsunuz onu.

YouTube'da Brawl Stars videoları çekiyorum hem oyun oynarken hem de kayıt alıyorum. Kamerayla bir işim yok. Günde 3-6 saat arası aktif telefon kullanıyorum 1 gün şarjının yetmesi yeterli. Telefonla:
%40 sosyal medya.
%40 oyun.
%20 telefonla yaptığımız temel şeyler.

Normalde POCO X3 / Pro alacaktım 120Hz olması 120 FPS alabileceğim için benim için daha iyi olacaktı. Hem ne kadar doğru ama 240Hz screen touch özelliği de bayağı işime yarayacaktı. Fakat forumlarda MIUI'yi hiç beğenilmemiş. Bir de şu videoyu gördüm ve düşüncelerim karıştı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Redmi Note 10 Pro da satışa çıkmış fakat fiyatının uçuk olduğunu düşünüyorum.

M.20 kullanıcısı olarak m serisi bir telefon almanız gerektiğini, ancak bu m serisi telefonun M.20 olmamasını öneriyorum. M.20 eskide kaldı. M51 tek kelime ile mükemmel bir telefon. Bakabilirsiniz.

Ben A71 kullanıyorum yoğun da kullansam 1 günü geçiriyor. Eğer çok çok kullanacağım sürekli oyun videosu çekeceğim derseniz M51 alın. Xiaomi önermem. WI-FI sıkıntısı olduğunu sanmıyorum bende yok. Ekran gayet yeterli AMOLED olduğundan tatmin ediyor. A serisine 3 yıl güncelleme desteği de var ama M serisine yok. Kamera tarafında A serisi M'den iyidir. M ise batarya konusunda iyidir. Seçim sizin.

Kendim Note 6 Pro kullanıcısıyım, kuzenim Redmi Note 8 kullanıcısı, iki sınıf arkadaşım Note 9 Pro sahibi ve bir başka yakın arkadaşım Poco X3 sahibi. Çok defa telefonlarını deneyimleme fırsatı buldum ve basit buglar dışında büyük bir sorunla karşılaşmadım. Bazılarıyla yeri geliyor PUBG yeri geliyor Pes Mobile oynuyoruz 2 saat kadar ve kimse şikayetçi değil cihazlarından. Bu cihazların sorunsuz olduğunu göstermez ancak sorunlu demek için de yeterli gelmiyor. Şahsi önerim 120 FPS desteği varsa Poco X3 / Pro yoksa M51 olur.

Hocam M21 telefonumdan çektim. (sadece Hesaplaşma'da oluyor, Elmas Kapmaca vs.'de olmuyor)
Aldığım ekran görüntüleri:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210419-125055_Brawl Stars.jpg
    Screenshot_20210419-125055_Brawl Stars.jpg
    121,7 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20210419-125150_Brawl Stars.jpg
    Screenshot_20210419-125150_Brawl Stars.jpg
    239 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı