3500X 2060 sistem ne kadar eder?

Öncellikle teşekkürler oynadığım oyun genelde Rust oluyor arkadaşın dediği gibi bunun yerine 1k verip sıfır rx6600 almak daha mı mantıklı olur

Tabii ki daha mantıklı olur. RX 6600, 2060'dan kas gücü olarak daha önde bir kart ve FSR 2.0 da geliyorken hiç dezavantajı yok. Düşük güç tüketimi, performans ne ararsan var kartta.

Tabii ki daha mantıklı olur. RX 6600, 2060'dan kas gücü olarak daha önde bir kart ve FSR 2.0 da geliyorken hiç dezavantajı yok. Düşük güç tüketimi, performans ne ararsan var kartta.
teşekkür ediyorum, sanırım aynı işlemciyi sizde kullanıyorsunuz peki memnun musunuz ?

@adem009 ben 3300X kullanıyorum hangi sistem o dediğin? Benim Valorant performansım böyle. 3300X ve 6600 sistem varsa 12K'ya direkt indir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@adem009 ben 3300X kullanıyorum hangi sistem o dediğin? Benim Valorant performansım böyle. 3300X ve 6600 sistem varsa 12K'ya direkt indir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ha pardon 3300x kullanıyormuşsunuz. Çok teşekkür ediyorum, çok faydalı içerikler paylaşmışsınız bunları göz önünde bulundurarak sıfır ürünlerden indirim kovalamam gerekecek gibi.

@adem009 ASUS Dual RX 6600 şu anda 6600 TL'ye bulunabiliyor tek tek toplarsan bile 12K'ya güçlü bir bilgisayar dizersin.
Aslında bütçem içinde parça parça almak daha iyi olur tabi ama ben hazır sistemler daha uyguna gelir diye yöneldim ve parça parça alınca montajlaması falan derken anlamadıgım işler olunca pek yanaşmadım Vatan bu konuda para karşlıgı montaj falan yapıyorsa o şekilde işime gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı