3500X PC ne kadar eder?

hkmylln

Zeptopat
Daha fazla  
Toplama bilgisayarimda bu parçalar var .komple set ve sadece kasa olarak değeri nedir ?bir sene önce almistim .güzel baktım, temiz,parçaların garantisi devam ediyor hala.

GeIL 16GB(2x8) Evo X II RGB
AMD Edition 3600mhz CL18
DDR4 Ram
(GAEXSY416GB3600C18BD)

MSI MAG Forge 100R
Tempered Glass RGB USB 3.2
ATX Mid Tower Kasa

GameBooster M626 Titan RGB
Optik Gaming Mouse

AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 6
Çekirdek 35MB AM4 7nm
İşlemci(Tray)

GameBooster H03 Dragon King
RGB 7.1 Surround Gaming
Kulaklık

Sharkoon 650W SHP650 V2
80+ Güç Kaynağı

MSI GeForce RTX 2060 Super
Ventus GP OC 8GB GDDR6
256 Bit Ekran Kartı

MSI B450 Gaming Plus MAX
4133mhz(OC) M.2 AM4 ATX
Anakart

XPG 256GB SX6000 Pro NVMe
Okuma 2100MB-Yazma
1200MB M.2 SSD
(ASX6000PNP-256GT-C)

Gigabyte 32" G32QC 1ms 165hz
HDMI,DisplayPort FreeSync Premium Pro
G-Sync Curved 2K Gaming Monitör

Redragon K551-1 VARA RGB Blue Switch
Mekanik Gaming Klavye

Redragon FOBOS GW600 720P HD Webcam

TEELSERIES QcK Prism Cloth Medium Mousepad

COUGAR AQUA 240 2x120mm FANLI İŞLEMCİ SIVI SOĞUTUCU

Son düzenleyen: Moderatör:
Kopmle 20 bin yazdım hocam.

15.000 TL'ye çok daha iyi sistemler bulunabiliyor hocam geçen vatan da RTX 3050'li sistem 9000'den satışa çıkmıştı.

15.000 TL'ye çok daha iyi sistemler bulunabiliyor hocam geçen vatan da RTX 3050'li sistem 9000'den satışa çıkmıştı.

Anlayacağınız fiyat bayağı yüksek. Şu an piyasa çok garip insanlar garip garip sistemlere saçma fiyatlar yazıyorlar. Ama sadece yazıyorlar satılan vs bir şey görmedim daha.

Anlayacağınız fiyat bayağı yüksek. Şu an piyasa çok garip insanlar garip garip sistemlere saçma fiyatlar yazıyorlar. Ama sadece yazıyorlar satılan vs bir şey görmedim daha.
Knk rtx 3050 sistem diyorsun.ama iyi okursan monitör, kamere ,klavye ,maus,mausped,kulaklık, fln da var.

Bu PC nerede satabilirim?
Letgo ve sahibinden satamadım.

Satarsın aslında insaflı fiyat yazarsan. Hepsinin toplamı 17bin ediyorsa sen 13.14 bin yazacaksınki alıcı çıksın.

Kopmle 20 bin yazdım hocam.

Öyle fiyat yazarsan senelerce ilan sana sen ilana bakarsın. Kusura bakma ama insanların çoğu senin kafada. Sıfırı 15bin olan ürüne adam 14bin yazmış. Böyle bir insanın amacı ürünü satmak değildir bana göre. Daha önce bununla ilgili burada bir konu açmıştım. Adam ona 14 vereceğine bin lira fazla verir sıfırını alır. İkinci el olduğu zaman en az yüzde 25 fiyat aşağıda olacakki alıcı çıksın.

Son düzenleme:
Kardeşim atarlanmana gerek yok.
Monitörün sıfırı 10 bin tl
Sivi soğutma cart tue var kamere rgb mouseped
Ilk basta fiyatlarına bak sonra konuş atarlanmana gerektiren bi durum yok.

Satarsın aslında insaflı fiyat yazarsan. Hepsinin toplamı 17bin ediyorsa sen 13.14 bin yazacaksınki alıcı çıksın.

Öyle fiyat yazarsan senelerce ilan sana sen ilana bakarsın. Kusura bakma ama insanların çoğu senin kafada. Sıfırı 15bin olan ürüne adam 14bin yazmış. Böyle bir insanın amacı ürünü satmak değildir bana göre. Daha önce bununla ilgili burada bir konu açmıştım. Adam ona 14 vereceğine bin lira fazla verir sıfırını alır. İkinci el olduğu zaman en az yüzde 25 fiyat aşağıda olacakki alıcı çıksın.
Simdi git benim sisteme bak kaç para sonra bana cevap ver.

Kardeşim atarlanmana gerek yok.
Monitörün sıfırı 10 bin TL.
Sivi soğutma cart tue var kamere RGB mouseped.
Ilk basta fiyatlarına bak sonra konuş atarlanmana gerektiren bir durum yok.

Simdi git benim sisteme bak kaç para sonra bana cevap ver.

Yukarıda arkadaşın biri yazmış 9bine RTX 3050 sistem sattı vatan yakın zamanda belki hala satıyordur. Üstüne senin monitörün klavyen ve mouse ekleyip toplasak Max 17bin olur. Şimdi sen söyle 20bine Letgo'daki bu ilanı görsen alır mısın?

Geri
Yukarı