350TL Bluetooth kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan NOO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 428

NOO

Centipat
Özellikle Philips'in bu fiyatta çok fazla modelinin olması kafamı karıştırdı. Benim için önemli olan bass ve ses kalitesi + uzun ömürlü olması. 350TL'yi geçmeyecek şekilde kendi önerilerinizi ve sebepleriyle birlikte yazarsanız sevinirim. Şu anda Anker almayı düşünüyorum. Siz de aşağıda sıraladığım kulaklıklardan en iyi 3 tanesini sıralayabilirsiniz. Ayrıca kulak içi Bluetooth kulaklıkları önerir misiniz? Bu fiyata kulak üstü Bluetooth kulaklıkla aynı performansı verirler mi?

Anker
Philips SHB3075BK
JBL T460BT
Philips TABH305BK
Philips TAH4205

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki kulaklıkların anker dışında hepsi kulaküstü kulaklık. Ben anker kullanıcısıyım ve memnunum. Kulak kapsayan kulaklık olduğu için pasif gürültü engellemeye sahip ve oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim keza pasif gürültü engellemeye göre. Ayrıca bassa önem veriyorum demişsiniz. Bu açıdan da anker önde. Hi-res sertifikası da var. Uzun süre batarya ömrü de cabası. Konfor olarak da aralarında en iyisinin kulak kapsadığı için ankerdir diye düşünüyorum. Ayrıca son olarak demek istediğim ankerin fiyatına göre rakiplerinin üstünde bir kalitesi var ses olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı