350TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
350TL
2-3 aydır kullanıyorum ve memnunum, herhangi bir soru sormak istersen sorabilirsin. HS 35 artık önerilmiyor diye biliyorum.

2-3 aydır kullanıyorum ve memnunum, herhangi bir soru sormak istersen sorabilirsin. HS 35 artık önerilmiyor diye biliyorum.

Teşekkürler. Şuan HS35 önermeyeni pek duymadım. Neden önerilmiyor ki? Bir de kulaklık rahat mı? Uzun süreler boyunca taktığınızda herhangi bir ağrı oluyor mu? Tekrardan teşekkürler.

Teşekkürler. Şuan HS35 önermeyeni pek duymadım. Neden önerilmiyor ki? Bir de kulaklık rahat mı? Uzun süreler boyunca taktığınızda herhangi bir ağrı oluyor mu? Tekrardan teşekkürler.
Günlük 10-12 saat falan takıyorum, ilk günler ufaktan rahatsız ediyordu fakat pedleri kulağıma uyum sağladı sanırım, artık neredeyse hiç rahatsız etmiyor diyebilirim. Özellikle mikrofonunu çok beğeniyorum, cızırtı falan yok ve sesi net veriyor.

Son zamanlarda HS 35 ile ilgili pek olumlu yorumlar okumuyordum forumda, aklımda öyle kalmış.

Rahatsız olması , kötü malzeme kalitesi ve mikrofonu. Bu yüzden HS35 önermem.
@Yunus Emre Gürbüz 'ün dediği gibi SGH-30 alabilirsiniz. Mağazadan deneyebilirseniz alternatif olarak bu kulaklıkta var.

Günlük 10-12 saat falan takıyorum, ilk günler ufaktan rahatsız ediyordu fakat pedleri kulağıma uyum sağladı sanırım artık neredeyse hiç rahatsız etmiyor diyebilirim. Özellikle mikrofonunu çok beğeniyorum, cızırtı falan yok ve sesi net veriyor.

Son zamanlarda HS 35 ile ilgili pek olumlu yorumlar okumuyordum forumda, aklımda öyle kalmış.
Rahatsız olması , kötü malzeme kalitesi ve mikrofonu. Bu yüzden HS35 önermem.
Evet forumlara baktığımda forumlara ses cızırtısı ve rahatlık sorunları varmış. O zaman başka öneriniz yoksa Sharkoon Skiller SGH-30 kulaklığını alıyorum.

Evet forumlara baktığımda forumlara ses cızırtısı ve rahatlık sorunları varmış. O zaman başka öneriniz yoksa Sharkoon Skiller SGH-30 kulaklığını alıyorum.

CH 321 de alınabilir ancak bazı kafaları sıktığını okumuştum ve SGH-30'un mikrofonunu daha çok beğeniyorum, almadan önce kafanızı sıkıp sıkmayacağını araştırın bence eğer alacaksanız. Bu arada CH321 de yazılım yok diye biliyorum ama SGH-30'da var.

Geri
Yukarı