35TL Oyun Önerisi

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Maksimum 35 TL'ye bir ya da bir kaç tane oyun önerir misiniz? The Division çok ilgimi çekti fakat oynayan arkadaşım olmadığından sıkar gibi yorumlar aldım. Yani kısaca 35 TL'ye bu oyun tek başına alınır mı? Alınmazsa oyun öneriniz var mı?
Not: Witcher 3 var çoğu kişi önereceğinden çıkarayım aradan.

Alınır gayet güzel bir oyun beni ekle ben seni tanıştırırım birileriyle beraber de oynarız. Eğer başka oyun önerisi istiyorsan Steep veya Rust alınabilir. Ama bana kalırsa Division al şuan ki fiyatı gayet ucuz.

1050 saat oynama sürem olan Arma 3'ü tavsiye ediyorum. King off the hill ve Altis Life kesinlikle oynaman gereken modlar. Özellikle Altis Life.

Arkadaşlar selam. Maksimum 35 TL'ye bir ya da bir kaç tane oyun önerir misiniz? The Division çok ilgimi çekti fakat oynayan arkadaşım olmadığından sıkar gibi yorumlar aldım. Yani kısaca 35 TL'ye bu oyun tek başına alınır mı? Alınmazsa oyun öneriniz var mı?
Not: Witcher 3 var çoğu kişi önereceğinden çıkarayım aradan.

R6
Rust
The forest
Just Cause 3

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı