36 ay taksit ile Xbox Series S alınır mı?

6372 liraya ben Xbox Series X alırım. Sakın alayım demeyin. Onun yerine 36 ay para biriktirip PS5 almak bile daha mantıklı geliyor.

Taksit olmadan bir şey almak mümkün mü
Böyle bir şey demedim ama 36 ay taksit çok uzun bir süre yarısında bozulursa pişman olursunuz. Örneğin bir dizüstü bilgisayar alırken 8 bin TL cihaz 12 taksite 11 - 12 bin TL olurken senin alacağın cihazın 36 ay taksite yani 36 taksite ne kadar fiyat farkı koyulacağını düşün bir de istersen.

Böyle bir şey demedim ama 36 ay taksit çok uzun bir süre yarısında bozulursa pişman olursunuz. Örneğin bir dizüstü bilgisayar alırken 8 bin TL cihaz 12 taksite 11 - 12 bin TL olurken senin alacağın cihazın 36 ay taksite yani 36 taksite ne kadar fiyat farkı koyulacağını düşün bir de istersen.

Para derdi sorun değil her türlü öderim ama artık bende oyun oynayıp keyif almak istiyorum 12 ay taksit olmamasının nedeni de o dediğinz işte kendileri için ama bizim bu ekonomide yapacak bir şeyimiz de yok.

6372 liraya ben Xbox Series X alırım. Sakın alayım demeyin. Onun yerine 36 ay para biriktirip PS5 almak bile daha mantıklı geliyor.

36 ay sabırlı olabilecek birisi değilim xD.

Orası öyle zaten düzenli bir gelir kaynağınız yoksa taksit işinden uzak durun.

Gideri olmayan biri olarak 3 yıl idare edebilirim çok rahat.

Geri
Yukarı