36 bin TL telefon önerisi

Bütçe
36000
@BerkayZ87 Pro Max çok büyük ben 14 Pro bakacağım olmaz ise en kötü 14 bakarım yardım olan herkese buradan teşekkür ederim Z fold gidip bakacağım👍🤣
14 almani onermem, 13 Pro daha iyi. Sifir alirsan o baska tabii.

@CarryLeMore easyden baktınız herhalde ben bekliyorum 1 hafta daha sarı siteden iyi teklifler aldım satacağım.
@CarryLeMore özelliklede size çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz.

Evet easyden satmıştım ve oradan baktım.
Estağfurullah yardımcı olabildiysem ne mutlu, diğer arkadaşların da hakkını yememek lazım.

EasyCep'in internet robotu ile magaza robotunun alakasi yok bu arada cektikleri fiyatla. Internet robotu 7 Plus'ima 4560 TL cekmisti, magazaya gittim 2700 TL teklif ettiler. Saka gibi gercekten :D Adama sordugumda 2700 TL deme sebebi kameranin tozlu olmasiymis. Internet robotunda bozuk kamerali 7 Plus'a bile 3200 TL veriyorlar, "tozlu" degil bak "bozuk".

Ben hiç sorun yaşamadım 11i satarken, 2. el internete göre daha iyi fiyat vermişlerdi. 11 telefonları bir ayrı seviyorlar 12'yi satarken orayı tercih etmedim ben de.

Normalde 12 Pro ve 13 olsa 12 Pro tercih ederdim kendim ama 13 Pro ile 14 arasında işlemci farkı olmasa da ben 14ü alırdım dinamik ada yerine göre oldukça işlevli olabiliyor.
14'te dinamik ada yok hocam. Plus'ta da yok. Pro ve Pro Max'te var.

@CarryLeMore bir de önemli bir konu bu kamera koruyucuları zarar veriyor mu lenslere sizce alayim mi onlardan.
İphone için kameraya koruyucu almayın kaliteyi çok düşürüyor ayrıca iphone kamera lensi farklı bir maddeden yapılıyor safir deniyordu sanırım o sebeple çizmek imkansız gibi, kırmak da çok zor. Samsungu bilmiyorum.

14'te dinamik ada yok hocam. Plus'ta da yok. Pro ve Pro Max'te var.
Kusuruma bakmayın bilmiyordum ben tüm 14lerde var sanıyordum o zaman 13 Pro daha iyi bence de.

@CarryLeMore bir de önemli bir konu bu kamera koruyucuları zarar veriyor mu lenslere sizce alayim mi onlardan?
iPhone kameralarinin cami safir oldugu icin cizilmeye karsi oldukca dayanikli. Kamera koruyuculari da iPhone 14 Pro Max'ini iPhone X'e cevirecek duzeyde kalite kaybi yasatiyor. Kamerani korumak istiyorsan, kilif kullanman yeterlidir. Kamera ile ya ayni seviyede ya da 1-2mm yuksekte kalan bir kilif almaktan zarar gelmez.

iPhone kameralarinin cami safir oldugu icin cizilmeye karsi oldukca dayanikli. Kamera koruyuculari da iPhone 14 Pro Max'ini iPhone X'e cevirecek duzeyde kalite kaybi yasatiyor. Kamerani korumak istiyorsan, kilif kullanman yeterlidir. Kamera ile ya ayni seviyede ya da 1-2mm yuksekte kalan bir kilif almaktan zarar gelmez.
Aynı şekilde kılıf tamamen problemi çözüyor. Kılıf fiyatları uçmuş en basit kılıf dahi yüzlerce lira. Dolapa bir göz atın aynı kılıfları iki haneli sayılara bulursunuz. Fırsatçılara kaptırmaya gerek yok.

@CarryLeMore o zaman kameraya almayayım ekstra koruma peki güzel kılıf önerir misiniz?

@BerkayZ87 peki önerir misiniz şeffaf bir tane.
Sararmayı sorun ederseniz şeffaf her türlü sararma yapacaktır ya orijinal alıp çok daha geç sararmasını sağlarsınız ya da çok pahalı olmayandan alıp 3-5 ayda bir değiştirirsiniz. Ben dediğim gibi tanesi 30 tlye baskısı çok kaliteli veya direkt şeffaf bir çok kılıf aldım dönüşümlü keyfimce kullanıyorum.

Geri
Yukarı