36 gündür ürün kargoya verilmiyor

AliKarasahin

Kilopat
Daha fazla  
şikayet.png

Hepsiburada'dan 5 Kasım'da efsane kasım indiriminde alışveriş yaptım. Ürünün 7 aralığa kadar elime ulaşacağı söylenmişti. Ürün kargoya verilmedi şikayet vara yazdım ve tahmini teslimat tarihi en geç 12.12.2020 diye dönüş yapıldı. Ürün hala kargoya verilmedi. Ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 774587

Hepsiburada'dan 5 Kasım'da efsane kasım indiriminde alışveriş yaptım. Ürünün 7 aralığa kadar elime ulaşacağı söylenmişti. Ürün kargoya verilmedi şikayet vara yazdım ve tahmini teslimat tarihi en geç 12.12.2020 diye dönüş yapıldı. Ürün hala kargoya verilmedi. Ne yapmam gerekir?

Benim kargomda 20gün falan gelmemıstı şöyle olmuş UPS Kargo 1adet ürünü 24adet barkod basmış kargoda beklemiş 4-5 gün hem satıcı ile hem de kargo şirketiyle görüştüm iade ettim ürünü sonra tekrar satın aldım.

Eki Görüntüle 774587

birazcık geç yazdım biliyorum ama bana da aynısı olmuştu, kitap sipariş etmiştim 20 gün gelmedi bende başka bir yerden sipariş ettim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı