36 olan edebiyata 65 girilince ortalama yükselmedi

reinsy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. İlk edebiyat notum 36, 2. notum ise 65. 2. not bugün girildi ama yükselmesi gerekirken ortalama düştü. 46.800 ortalamam 65 girilince 46.600 oldu, yükselmesi gerekirken düştü. Ayrıca baktığımda hiçbir başka bir not girilmemiş, neden böyle oldu? Cildiricağim sinirden. 10 falan alsam anında 3 puan düşer ayda yılda bir yüksek aldım, onda da yükselmesi gerekirken dusuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. İlk edebiyat notum 36, 2. notum ise 65. 2. not bugün girildi ama yükselmesi gerekirken ortalama düştü. 46.800 ortalamam 65 girilince 46.600 oldu, yükselmesi gerekirken düştü. Ayrıca baktığımda hiçbir başka bir not girilmemiş, neden böyle oldu? Cildiricağim sinirden. 10 falan alsam anında 3 puan düşer ayda yılda bir yüksek aldım, onda da yükselmesi gerekirken dusuyor.
Kanka keyfine göre düşmüyor ne alaka? :D Aritmetik ortalama diye bir şey var biliyor musun? Ek olarak de ders kat sayısına göre değişiyor bu durum.

Kanka keyfine göre düşmüyor ne alaka? :D Aritmetik ortalama diye bir şey var biliyor musun? Ek olarak de ders kat sayısına göre değişiyor bu durum.
hocam ders kat sayısı 5? diğer sınavdan da nerdeyse 30 puan yüksek almışım hadi yükselmedi onu anladım neden düşüyor? 2 kredilik bi ders olsa anlayacağım ama 5 kredilik ders ve edebiyat bu.

hocam ders kat sayısı 5? diğer sınavdan da nerdeyse 30 puan yüksek almışım hadi yükselmedi onu anladım neden düşüyor? 2 kredilik bi ders olsa anlayacağım ama 5 kredilik ders ve edebiyat bu.
Edebiyat notları girilmeden ve girildikten sonraki notlarınızı bilemediğim için kesin yorum yapamayacağım. Kaçıncı sınıfsın pek kafaya takma.

Edebiyat notları girilmeden ve girildikten sonraki notlarınızı bilemediğim için kesin yorum yapamayacağım. Kaçıncı sınıfsın pek kafaya takma.

Hocam notlar umurumda değil, ama düşük alınca anında puan düşüyor. Ayda yılda bir kere yüksek aldım onda da not yükselmedi ona sinirliyim ben. 10. sınıfım.

Edebiyattan önce biyoloji girilmişti onunda notu 02 ama o zaten düşürdü. Onla alakası yok yani. Ondan sonraki notu baz alıyorum ben.

Böyle bir ihtimal yok. Eğer e-Okul Vbs'den bakıyorsan Google aracılığı ile e-Okul'dan bak. Proje notu girilmiş olabilir. Vbs'de gözükmüyor.

Hocam ondan da baktım ama projem zaten giriliydi. Bu sabah biyoloji girildi oda zaten 200-300 puan düşürdü 47.100'den 46.800 yaptı. Başka not girilmediğinden eminim.
Ayrıca merak ettiğim şu biyoloji yeni girilse bile (02) edebiyat kadar etkiler mi ya? biri 5 derslik biri 2 derslik. Yine artması lazım yani krediden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı