360 Internet Security - Ücretsiz 3 Motorlu AV

Evet çift Antivirüs beraber kullanılmaz. Kullanan kişi korunmadan çok zarar sağlar, ancak sizin gibi korunduğunu sanır. Görünen köy klavuz istemez sözü bu durumda yanlıştır.
Hayır yanlış değil. Görünen köy kılavuz istemez neden yanlış oluyor; bu durumda? Ayrıca da nasıl?

Son düzenleme:
Sizden sonra alıntı yaptığım mesajı okuyabilirsiniz.

''Evet çift Antivirüs beraber kullanılmaz'' demişşiniz. Ben bir yerde çift antivirüs önerdiğimi göremiyorum. (Tabi siz 360 içinde ki Avira ve Bitdefander motorlarını çift a-v sayıyorsanız o ayrı konu)

Hayır o şekilde anlamadım. Konuyu, o atasözüyle bağlamanız oldu.
Yazdıklarımı çoğu kişi kavrayamadığı için zaten bu gibi çelişkiler çıkıyor :)
Demek istediğim "siz korunduğunu sanırsınız ancak korunmazsınız" Bu yüzden yanlıştır ekini verdim. Eğer deseydim ki "Siz çok iyi korunuyorsunuz, zaten virüs belirtilerini bile göremezsiniz." deseydim o zaman derdim görünen köy klavuz istemez diye.

Atasözü ile bu bağlamda açıklamanız yanlış. Hiçbir şekilde atalarımızın sözünü anlamsız bırakamam. Benim demek istediğim alakası yok. Bir keresinde korunduğumuzu sanıp korunamıyoruz gibi bir anlam sadece çakışmalarda olur diye biliyorum. [Yani bu konu için Birde fazla yok. Sadece Qihoo 360 (en az iki motor)] Bazı insanlar kıla tüye takılma der. Ama yarın bir kargaşa durumunda arapsaçı olmasın. Bunlar önemli.

Fundamentals'da Cem Yılmaz ''İnsanların bilmediği birşey mi kaldı'' der. Ama kaldı. Daha çok var. İlim sonsuz. Belki bilim kalmadı diyeceğim de. O da yok. : )
Bu dediklerinizi anlayamıyorum. Ama olsun teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı