360 mm sıvı soğutucu önerisi

F/P olarak arıyorsanız Arctic'ya da SilverStone modellerine bakabilirsiniz. Çünkü ASUS ve NZXT bence marka parası gibi geliyor. Tabi zevkler renkler :)

Türkiye'de sunduğu garanti önemli benim için bu yüzden ASUS ve NZXT arasında gidip geliyorum.
Nzxt kraken X73 ya da Z73 alırsan kafan rahat eder bence. Ya da yeni çıkan CORSAIR H150 RGB.

X73 ile Z73 arasındaki fark nedir?

10 numara fiyat bu niye bu kadar ucuz acaba.
İşlemci kısmındaki soket tasarımını beğenmiyorum yoksa direkt almıştım.
Hocam aslında olması gereken fiyat o...Üstelik Amazon'dan alıyorsunuz (Amazon iade politikalarını bilirsiniz; Almanya'dan aldığınız için, DHL ile iade ediyorsunuz. Şehrinizde DHL kargo şubesi yok ise, Yurtiçi kargo firmasına, DHL'ye gitmesini söyleyip, bir miktar ücret karşılığında iadeyi gönderebilirsiniz. Dekontu Amazon'a gönderin; ödediğiniz kargo parasını Amazon size hediye çeki olarak gönderiyor.)
Soket tasarımı içi bir şey diyemem fakat, her kuruşunun hakkını verecek bir soğutucu...

Hocam aslında olması gereken fiyat o...Üstelik Amazon'dan alıyorsunuz (Amazon iade politikalarını bilirsiniz; Almanya'dan aldığınız için, DHL ile iade ediyorsunuz. Şehrinizde DHL kargo şubesi yok ise, Yurtiçi Kargo firmasına, DHL'ye gitmesini söyleyip, bir miktar ücret karşılığında iadeyi gönderebilirsiniz. Dekontu Amazon'a gönderin; ödediğiniz kargo parasını Amazon size hediye çeki olarak gönderiyor.)

Yok zaten biliyorum Amazon Almanya'dan aldım RAM'lerimi.
Ama Amazon Almanya'nın kargo paketlemesi Türkiye'ye göre çok kötü öyle bir gerçek var. :D Ama dediğiniz gibi iade konusunda problem yapmıyorlar.

Yok zaten biliyorum Amazon Almanya'dan aldım RAM'lerimi.
Ama Amazon Almanya'nın kargo paketlemesi Türkiye'ye göre çok kötü öyle bir gerçek var. :D Ama dediğiniz gibi iade konusunda problem yapmıyorlar.
Soğutucum (gümrükte kontrol ettiler herhalde, ikinci el gibi durmuyordu fakat kutunun dışı eskimiş gibiydi), kutu kapağı açık bir şekilde geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı