360 Total Security kendini virüs gibi görüp kendini sildi

Evet. Teknoloji gelişiyor, belki de Avast da Nokia gibi çökecek. Teknolojiye yetişemeyen şirketler arasına girecek.
Ama ben yine de Avast'ı severim. Güzeldir :)
Avast'ın burnunu soktuğu programlar nedense berbat oluyor artık. Örneğin AVG, CCleaner. Kullanıcı verilerini de güzel sattı.

Basit durumlar için Windows Defender.(reklam virüsünü engellemişti)
Her önüne geleni indirmeyeceksen Avast.
Yok ben her önüme geleni indiririm diyorsan biraz daha büyük şirketlerden çıkan ürünleri denemeni isterim :)
Avast da büyük bir şirkettir ama engelleyemediği virüsler olduğunu da biliyorum hani :)
Sadece Avast değil, hepsi bazı şeyleri mantıksızca silebilir.

AVG Privacy Policy'sinde kredi kartı yazılımları, IP adresleri ve birçok verinin 3. taraf yazılımlara satıldığını söylüyor zaten. AVG kullanmayın, kullandırtmayın.

AVG Privacy Policy'sinde kredi kartı yazılımları, IP adresleri ve birçok verinin 3. taraf yazılımlara satıldığını söylüyor zaten. AVG kullanmayın, kullandırtmayın.
Gerçekten şaşırdım. Privacy Policy'i yanlış okumadıysanız bu gerçekten şaşırtıcı. Hiç kullanmadım zaten onu. Şu anda PC'de antivirüs yok :)

AVG Privacy Policy'sinde yazan bu: billing data includes your name, email address, masked credit Card number, license information and in certain circumstances, your billing address and your Phone number. In most circumstances, you purchase our products and services from a trusted Third-party service provider, reseller, or App Store.

Yeni konular

Geri
Yukarı