360 Total Security VPN'i virüslü olarak görüyor

Bu VPN'i hiç kullanmadım. Google'da aratınca güvenlik sertifikalı sitesi olduğunu gördüm. Zararlı olabileceğini düşünmüyorum. Zaten, 360 TS'yi pek tavsiye etmiyoruz. Kendi kurulum dosyasını virüs olarak algılamıştı da.

Bu VPN'i hiç kullanmadım. Google'da aratınca güvenlik sertifikalı sitesi olduğunu gördüm. Zararlı olabileceğini düşünmüyorum. Zaten, 360 TS'yi pek tavsiye etmiyoruz. Kendi kurulum dosyasını virüs olarak algılamıştı da.
Normalde ESET vardı PC'yi aldığım yer kurmuştu ESET'te de bildiğiniz gibi güncelleyin deyip duruyor ve güncelleyince lisans gidiyor bende yanlışlıkla güncelle dedim geçici olarak kullanıyorum hiç olmamasından iyidir dedim.

Normalde ESET vardı PC'yi aldığım yer kurmuştu ESET'te de bildiğiniz gibi güncelleyin deyip duruyor ve güncelleyince lisans gidiyor bende yanlışlıkla güncelle dedim geçici olarak kullanıyorum hiç olmamasından iyidir dedim.
İstersen, Kaspersky Security Cloud kullanabilirsin. Tamamen ücretsiz. İçerisinde güvenlik duvarı bulunmadığını da belirteyim. Güvenlik duvarı istersen yanında Comodo Firewall da kullanabilirsin. Çakışma yapmaz.

360 TS maalesef arka planda verileri fişleyen bir AV. Virüs yakalama yeteneği fena değil ama gizlilik açısından çok kötü. Onun yerine hiç yoktan Avast kullansanız o bile daha makul. Yukarıda Kaspersky Security Cloud önerilmiş, ben de öneririm.

Evet şu an Kaspersky iniyor.
Bu Speedify Connectify'ı yapan firmanın farklı bir ürünü diye hatırlıyorum. Kurulum dosyasında reklam olabilir belki ondan uyarı vermiştir 360TS. Connectify'ı biz zamanında kullandık ama PC'ye gereksiz yük olan bir programdı açıkçası, Windows üzerinden hotspot bağlantı açmaya yarıyordu.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı