3600 TL kamerası ve hafızası iyi telefon önerisi

Yazılım konusunda nasıl bilmiyorum.

Yazılım konusund Oppo son derece stabil telefonu yormayan bir yazılıma sahiptir güncelde One UI(Samsung), color OS(Oppo)/realme UI(Realme) ve Oxygen OS(OnePlus) hem stabilite hem kullanım olarak bence piyasadaki en iyi Android arayüzleridir. Huawei'nin EMIU arayüzü de telefonu çok yormaz ama kullanımı çok karışık yıllardır Huawei kullanmama rağmen ben bile bazen aradığım şeyi bulamıyorum ayarlardan, onun dışında bence Xiaomi evet donanımı güzel ama yazılımı telefonu aşağı çekiyor bir de Türkiye'de resmi satışı var mı bilmiyorum ama bir dönem ZTE Red magic 3 kullandım kısa süreliğine onun da arayüzü çok yorucu ve karışıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oppo: Reno 4 128 GB'ya da Realme 7 Pro.
Huawei: P40 Lite.
Samsung: S8+ Plus (SM-955fd)

S8+ çıktığı dönemde güzel bir telefondu ama güncelde sıfır olarak bulunur mu bilmiyorum ama ben önermezdim. Şu an A52 F/P olarak çok hoşuma gidiyor, daha test etme fırsatım olmadı ama bir dostum siparişini verdi hafta içi gelir büyük ihtimalle o zaman detaylı bir test ederim.

S8+ çıktığı dönemde güzel bir telefondu ama güncelde sıfır olarak bulunur mu bilmiyorum ama ben önermezdim. Şu an A52 F/P olarak çok hoşuma gidiyor, daha test etme fırsatım olmadı ama bir dostum siparişini verdi hafta içi gelir büyük ihtimalle o zaman detaylı bir test ederim.
Donanım olarak hala çok iyi bir telefon. Özellikle kamerası, 0 da satılıyor.

Eklemeyi unutmuşum:

Zamanında 0 olarak alınıp kullanılıyor olsa evet belki değiştirme gereği duyulmayabilir ama Android 11'in çıkıcağı dönemde Android 9'da kalmış ,işlemci teknolojisi eski 720G'den sentetik testlerde geri kalan bir işlemcisi var, güncellik ve diğer şeylerde Samsung markası için A52 ondan çok daha iyi olacaktır. Diğer P40 Lite, Reno 4 ve Realme 7 Pro içinde zevkler ve renkler girer biraz daha ne istediğine göre kullanıcının.

Yeni konular

Geri
Yukarı