3600 XT 2080 Super sistem Warzone ayar yükseltince packet loss oluyor

Branko Tuskas

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Warzone'da normal ayarlarda oynarken 1440p de oynadığım için görüntü kalitesi pek memnun etmiyor. Fakat High'a çektiğim zaman packet loss sorunu yaşıyorum. Aradaki bağlantıyı çözemedim. Herhangi bir çözümü var mı? Sistem; 3600XT+2080 Super.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet'in WZ packet loss sorunu var. Kimisinde çözüldü bu sorun, kimisinde devam ediyor.
Türknete mecbur bırakanlar utansın hocam ya. Diğer İSS ler 16 verince mecbur bunlara katlanıyoruz. Acaba daha yakın bir porta taşısalar bu sorun ortadan kalkar mı? Böyle bir talepte bulunmalı mıyım?

Türknete mecbur bırakanlar utansın hocam ya. Diğer İSS ler 16 verince mecbur bunlara katlanıyoruz. Acaba daha yakın bir porta taşısalar bu sorun ortadan kalkar mı? Böyle bir talepte bulunmalı mıyım?
Sanmıyorum. Siz yine de sorununuzdan bahsedin. Benim de packet loss problemim vardı ama kendi kendine düzeldi.

Packet loss upload kaynaklı bir durum. Eğer günün 24 saatinde belli zamanlarda yapıyorsa bu durum zamanla düzeliyor ancak 24 saat içinde her zaman yapıyorsa genelde düzelmiyor.

Olay turknetle alakali degil,ben de cold war oynadigim icin biliyorum.Sorun oyunun serverlarinda.Activision genelde dusuk kaliteli serverlar tercih ediyor,bana da arada CWde giriyor.Baska oyunlarda denedigimde boyle degildi.

Geri
Yukarı