36000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
30000-36000

Deniz6178

Picopat
Daha fazla  
Almak arasında kaldığım toplam üç model laptop var ikisi Monster markalı model biri MSI.
Monster olan ilk model.
Monster olan ikinci model.
Şimdi ilk olarak şunu söyleyeyim ne alırsam alayım SSD değiştirilecek yani yükselteceğim.

Monster'in ilk modelinden başlayalım kasa olarak güzel hoş beğeniyorum ve SSD değiştirme de kolaylık sağlıyorlar herhangi siteden alsan bile SSD yükseltmesi yapabiliyorsun bu PC'nin tek artısı 3070'li olması.

Monster'in ikinci laptopuna gelelim bunun modelinin artışı MSI kasaya sahip olması 300Hz olması ve SSD yükseltmesini kolayca yapabiliyorsun. Eksi yani ise 3060'lı olması.

MSI laptopuna gelecek olursak ısınma sorunu gibi şikayetler yok 3070'li çok beğendiğim bir kasaya sahip. Eksi yanları ise teknik servis biraz ilgisiz, SSD yükseltmesini ya kendin yapıyorsun ya da fahiş fiyata servise yaptırıyorsun ya da kendin alıyorsun taktırma için 250₺ vererek servise yaptırıyorsun.

Bu üç laptop için bunları göz önüne alarak nasıl bir yol izlemem lazım sizce ben her ne kadar MSI eksi yanı var gibi gözükse de MSI düşünüyorum ama anakartta SSD portu kaç tane ve 7000 MB 5100 MB bir SSD'yi destekliyor mu bilemiyorum öğrenemedim. Yardımcı olmanızı istiyorum arkadaşlar şimdiden geri dönüşler ve yardımlarınız için çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
15.6 inç ile 17.3 inç farklıdır. Ama msi varken Monster alınmaz bence. Omen 17 de güzel seçenek. Ben 19663’e almıştım kasımda iade ettim ağır diye. Sonra daha ağır msi ge76 raider aldım.

Gl serisini önermem msi da.

Yeni konular

Geri
Yukarı