36000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
30000-36000
Hayırlı olsun. Link açılmıyor. Bu galiba:
Mobilden yazıyorum bilgisayarsızım link muhtemelen uygulama için 😄 Teşekkürler bu arada.
Hayırlı olsun. Link açılmıyor. Bu galiba:

İtopyada da vardı galiba farklı versiyonu:
O Pro değil hocam ekranı 1080p ve 17.3 versiyonu.

Son düzenleme:
Güzel tercih ama ssd ve SSD slotu beni çok tatmin etti gigabyte ve ekran kartı da çok güzel hayırlı olsun inşallah bende alacağım.
SSD’si evet çok iyi, 1TB geliyor. İkinci SSD’yi takabilirsiniz isteğinize bağlı olarak. Alırsanız pişman olmayacağınız bir model Legion. Gigabyte’larda aşırı fiyat yüksekliği ve plastik kasa kullanıldığı için tercih etmemiştim.

Hocam o Gigabyte sizi GP76 yanında üzer, Max-Q olduğu için zaten ekran kartı performans için değil.
Maxq olsa bile 3080 olması yeterli aman aman bir performans farkı olacağını da sanmıyorum şuanda Lenovo teknik servisi güven vermiyor bana gigabyte çok beğendim ben şahsen SSD slotları benim için çok önemli 7000mb destekli iki tane slotu var.

Maxq olsa bile 3080 olması yeterli aman aman bir performans farkı olacağını da sanmıyorum şuanda Lenovo teknik servisi güven vermiyor bana gigabyte çok beğendim ben şahsen SSD slotları benim için çok önemli 7000mb destekli iki tane slotu var.
Hocam Gigabyte teknikte güzel gözüküyor ama MSI GP76 daha fazla performans verecektir.

Lenovonun teknik servisi anakartı arızalanan arkadaşın sorununu evine gelip anakartı değiştirerek çözmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı