36000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
30000-36000
CPU GPU ya guc mu veriyormus? O nasil oluyor?
hayır hocam, cpu kendisi 45w kullanıyor ekran kartı kendisi 175w kullanıyor ikisinin de harcadığı toplam güç 220w oluyor
Ben de altına açıklama yaptım zaten. 45 w gücü cpu veriyor diye. RTX 3080'lisi var bende. 3080lide adaptör 280w
sonradan eklemişsiniz hocam ben çoktan yazmıştım siz eklemeden görmedim o kısmı kusura bakmayın

Bunu belirtmekteki amac ne ki? Biz GPU'nun harcadigi gucten bahsetmiyor muyduk?
hocam siz sordunuz ya cpu gpu'ya güç mü veriyor diye o yüzden ben de ona güç vermediğini yazdım bi de kendi tükettiği gücü yazdım neden sorun varmış gibi soruyorsunuz? Yazamaz mıyım kaç w tükettiğini size ne amacından?

hocam siz sordunuz ya cpu gpu'ya güç mü veriyor diye o yüzden ben de ona güç vermediğini yazdım bi de kendi tükettiği gücü yazdım neden sorun varmış gibi soruyorsunuz? Yazamaz mıyım kaç w tükettiğini size ne amacından?
Sana demiyodum aslinda da madem lapin gibi atladin bilale anlatir gibi anlatayim. Simdi biz GPU'larin TDP degerlerinden bahsederken bize ne laptopun cektigi toplam gucten demek istedim yani. Hani arkadas 220 Wattlik GPU falan dedi ya ona ithafen yani.

Bende asus rog strix g15 513 modeli var. Ondaki 300hz ekran bence çok önemli değil. 17.3 alacağına aradaki farka 24 inch bir harici monitör almanı öneririm. Ben asus tuf vg249q1r harici monitör ile kullanıyorum ve çift ekran aşırı rahat tavsiye ederim. Monster yerine de msi almak daha mantıklı.

Sana demiyodum aslinda da madem lapin gibi atladin bilale anlatir gibi anlatayim. Simdi biz GPU'larin TDP degerlerinden bahsederken bize ne laptopun cektigi toplam gucten demek istedim yani. Hani arkadas 220 Wattlik GPU falan dedi ya ona ithafen yani.
Hocam benim mesajımı alıntılayarak yazdınız nasıl bana dememiş oluyorsunuz? Benim ismimde başka biri varda ben bilmiyorum sanki, neyse boşverin

Geri
Yukarı