36000 TL Kasa Toplama

Bütçe
36000
Gaming X Trio, TUF beya Gigabyte'ınki hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gigabyte Gaming OC modelini biliyorum o da çok iyi soğutmaya sahip. Colorful da acayiptir. Çok fazla tercih edilmediğinden dolayı fiyatı da çok yükselmiyor. Bu videoda bayağı anlatıyor izleyip fikir edinebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12700F daha ucuz.

Grafik odaklı iş yapılacağından dolayı işlemcideki dahili grafik birimi performansı arttırıyor. O nedenle F ibaresi olmayan işlemci almak daha mantıklı.

Oyun için AMD pek kullanılmaz mı? Bilginiz yoksa yönlendirme yapmayın ne olur yahu.

Hocam AMD ve NVIDIA'yi kiyasliyoruz oyun icin bir tercih yapicaginizda hangisini secersiniz o bakimdan dedim yoksa AMD kartlarida iyi ama NVIDIA ile kiyasladim bu 3070 Ti'lar varken gidip AMD ekran karti almaz bütçe sıkıntısı cekmeyen biri.

Oyun için AMD pek kullanılmaz mı? Bilginiz yoksa yönlendirme yapmayın ne olur yahu.

AMD ve NVIDIA yikiyasladim 3070 Ti dururken AMD kartini alip onunlami oyun oynayacaksınız 😂

Hocam AMD ve NVIDIA'yi kiyasliyoruz oyun icin bir tercih yapicaginizda hangisini secersiniz o bakimdan dedim yoksa AMD kartlarida iyi ama NVIDIA ile kiyasladim bu 3070 Ti'lar varken gidip AMD ekran karti almaz bütçe sıkıntısı cekmeyen biri.

AMD ve NVIDIA yikiyasladim 3070 Ti dururken AMD kartini alip onunlami oyun oynayacaksınız 😂
Oyun icin tercih edilmez derken nvidiaya gore secilmez iyi kartlari ve butce dostu kartlari var

Oyun icin tercih edilmez derken NVIDIA'ya gore secilmez iyi kartlari ve bütçe dostu kartlari var.

Oyunda NVIDIA'tiğim kartının yakınlığından bahsedin. X Trio, TUF beya Gigabyte'ınki hakkında ne mağaza? Ve @messinicocugu size yorumunuzu almak isterim isterim

Yapacağınız işler için NVIDIA daha iyi olur hocam:
2X:
31500TL tutuyor bu sistem kalan paraya diğer parçalar alınır.

2X:
Alternatif olarak güzel gözüküyor belki işlemciyi yükseltebilirim(12600K veya 12700(K)'ya) daha fazla core ve thread render alırken işimi hızlandırabilir teşekkürler hepinize cevap yazan herkese çoook teşekkürler

2X:

Hocam PSU olarak.
Bu daha iyi değil mi?

Hocam PSU olarak.
Bu daha iyi değil mi?
Bu da alınırda hem 200tl daha pahalı hem de high power daha güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı