3600MHz vs 2400MHz Corsair RAM

Luthen

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, halihazırda kullanmış olduğum 2400MHz Dual kit RAM'lerim ile yeni almış olduğum 3600MHz Dual kit RAM'lerin arasında fark olur mu? İnternette araştırdım %10'luk fark varmış. Şimdiden teşekkürler.

İyi günler, halihazırda kullanmış olduğum 2400MHz Dual kit RAM'lerim ile yeni almış olduğum 3600MHz Dual kit RAM'lerin arasında fark olur mu? İnternette araştırdım %10'luk fark varmış. Şimdiden teşekkürler.
%10'dan daha fazla bir fark olduğunu düşünüyorum günlük kullanımda, eğer oyun açısından ise olabilir.

Yeni aldıkların da diğerlerine uyum sağlamak için 2400'de çalışır. Tabi 4 slot yapacaksan.

APU sistem kullanıyorsanız %30 fark olur. APU kullanmıyorsanız, %10-15 arası fark olacaktır. CL değerleri aynı olarak ele alınmıştır.

4400MHz'e kadar destekliyor. Şu an kullandığım RAM'lerin yerine kullanacağım. İşlemci olarak Ryzen 5 3600 kullanıyorum.

Fark olur. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı