3600TL Photoshop için kasa

• Konuyu başlatan lawli260
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 761
L

lawli260

Ziyaretçi
Photoshop, Lightroom, Muse, Dreamweaver tarzında tasarım üzerine programlar kullanılacak. Elimizde bolca monitör var fakat bilgisayarlar eski. Sessiz çalışacak, 16gb ram sahip bilgisayar toplayabilir misiniz? Modelleme vs. yapılmayacağı için özel bir ekran kartına gerek yok sanırım. Oyun olarak Dota 2'yi açabilecek bir ekran kartı yeterli olur.

Hocam ekran kartını biraz düşük tutum sen öyle yazınca.Benim topladığım sistem budur.Diğer arkadaşlar daha farklı sistem yapabilirler.Ama 8 GB Ram yetecektir diye düşünüyorum. Ram'i 8 GB yaparsanız eğer ekran kartını biraz yükseltebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    35,9 KB · Görüntüleme: 287
Hocam ekran kartını biraz düşük tutum sen öyle yazınca.Benim topladığım sistem budur.Diğer arkadaşlar daha farklı sistem yapabilirler.Ama 8 GB Ram yetecektir diye düşünüyorum. Ram'i 8 GB yaparsanız eğer ekran kartını biraz yükseltebilirsiniz.

Ofiste kullanılacak bir bilgisayar. GTA 5 gibi oyunları çalıştırmayacağım, arada Dota 2 olur sadece. 16GB ram birden fazla işlem yapılacağı için. Ekran kartı GTX 750ti gibi bir şey idare edecektir. SSd, 16GB ram ve 2TB hdd eklenebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı