360mm sıvı soğutma önerisi

EysPriE

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. Sistemim.
R5 3400G.
8+8 G.Skill 3200MHz Sniper X gri RAM.
Gigabyte B450 S2H.
Gamepower warcry.
Olmak üzere APU bir sistemdir. İşlemcimi daha uzun süre kullanbilmek ve daha sessiz bir kasa yapısı sağlamak adına sıvı sogutma önerebilir misiniz?

APU için gerekli değil 360mm ama sonra değiştireceğim o.c yapacağım dersen daha iyi bir işlemciye düşünülebilir.

Bütçe nedir?

Bütçe? APU için hiç gerekli değil.

1400 TL
Gerekli olmadigini biliyorum sadece bu devirde bilgisayar almak zor elimdekinede iyi bakmak istiyorum kasa ici sessizlik ve duşuk sıcaklak daha az Watt çekimi bunlari işin içine katıyorum yanlişim varsa düzeltirseniz sevinirim.

1400 TL
Gerekli olmadigini biliyorum sadece bu devirde bilgisayar almak zor elimdekinede iyi bakmak istiyorum kasa ici sessizlik ve duşuk sıcaklak daha az Watt çekimi bunlari işin içine katıyorum yanlişim varsa düzeltirseniz sevinirim.
500TL'ye alacağınız hava soğutucu yeterince yeterli. İlla alıcağım derseniz:

500TL'ye alacağınız hava soğutucu yeterince yeterli. İlla alacağım derseniz:

Dediğim gibi stok fanında yeterli oldugunun farkındayim hedefim daha da serin bir çalişma sunmak ve kasa içi sirkülasyonu arttirmak. Bu önerdiginiz sıvı sogutucuyu kasanin kontrolcusune baglama imkanim var midir?

Dediğim gibi stok fanında yeterli oldugunun farkındayim hedefim daha da serin bir çalişma sunmak ve kasa içi sirkülasyonu arttirmak. Bu önerdiginiz sıvı sogutucuyu kasanin kontrolcusune baglama imkanim var midir?
Hayır. Kendi kontrolcüsü geliyor olması lazım.

Evet ARGB bağlantısı mevcut ürünün. 240mm olanını kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı