360mm sıvı soğutma önerisi

Bozor

Picopat
Merhabalar işlemcim AMD 5600X. Şu an Silver stone 360mm düşünüyorum ya da Lian Li 360mm düşünüyorum sizce hangisi daha iyidir? Önereceğiniz varsa onları da beklerim. Bütçe 1200 bandında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master Masterliquid ML360r kullanıcısıyım ses takıntın yoksa kesinlikle al kullan derim boşta PC 27-30 derecelerde (formatlı halindeki derecedir bu kullanıma bağlı olan programlar vs. farklılık gösterebilir kullanıcıdan kullanıcıya ) ses aman aman yüksek değil ama kasa masanın üstünde ise kısık sesle video falan izlerken duyuluyor biraz.

O fiyata Silver Stone ve Lian Li güzel bir tercihtir. Hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa alın. İndirimde belki Arctic Liquid II 360mm da bakılabilir.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...mRcMiTsyxC7HCpDAWABoCDokQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Bunun videolarına baktım çoğu 240mm den daha kötü soğutuyor.

O fiyata Silver Stone ve Lian Li güzel bir tercihtir. Hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa alın. İndirimde belki Arctic Liquid II 360mm da bakılabilir.
Hocam onada baktım rgbli argbli olanlar Türkiye'de yok.
Benim kasa fanları argb rgb fan alırsam bunları nasıl eşlerim bilen var mı?

Önerim ilk üçüdür.

Asla alma: Izoly T240 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı