3650 TL Sistem Toplama

Hiko

Hectopat
Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi monitör dahil 3650 TL'ye oyun bilgisayarı toplamak istiyorum.;)
Elimde WD Caviar Green Sata 3.0 64MB 1.5TB HDD var. Aslında elimde 8ms VGA girişli 15'' 1024 x 768 monitör de var (Samsung Sync master 540n)ama bence berbat bir monitör:).
Not:3700 TL'yi geçmezse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
qtkz8.png

MSI N780-3GD5 GeForce GTX 780 3 GB GDDR5 384 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri

Toplam 3751 TL tutar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haswell de önerebilir misiniz ? Biliyorum oyun sistemlerinde her şeyden kısıp ekran kartına yatırılır ama ekran kartını ilerde değiştirebilirim yetmediği zaman. Ekran Kartını GTX770 yapıp bir sistem önerebilir misiniz ?

Kesinlikle hata yaparsın. İ7 seçmek mantıksız. İ5 bile fazlasıyla yetecektir. Haswell işlemcilerde performans artışı beklenildiği kadar yok. İvy bridge almak bütçe bakımından daha mantıklı.
Oyun bilgisayarı istediniz. İşlemciden çok ekran kartına yatırım yapın!

matrax0660 hocam sizde haklısınız, peki GTX780 için Gigabyte Windforce mi yoksa verdiğin linkteki referans tasarımı MSİ mı ? Çok kararsız kaldım hangi sistemi alıyım diye :confused:

- - - Güncellendi - - -

Üstadlar siz ne dersiniz ?

Sadece kasa için bütçem 3650 TL, bir konu açmıştım ama önceki açtığım konuda monitör dahildi. Monitör olarak odamdaki televizyonu kullanmaya kara verdim. Sistem tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı