36x12 cm manyetik toz filtresi önerisi

KuoNN

Megapat
Makaleler
3
36x12 veya 36x14 cm manyetik toz filtresini nereden alabilirim? Hiçbir yerde bu boyutlarda bulamadım.
Bu videodaki gibi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada 36x12 var hocam. Ama Aliexpress olduğundan uzun süre sonra gelir ve kargo fiyatı üründen daha pahalı.

Onun dışında Türkiye'de tek tek fan toz filtesi var ve böyle örgülü var ama kendiniz kesmeniz gerekecek.

Burada 36x12 var hocam. Ama Aliexpress olduğundan uzun süre sonra gelir ve kargo fiyatı üründen daha pahalı.
Hem kargo fiyatı, vergisi falan üründen daha çok para tutacak hem de 1-2 AliExpress yorumlarında ürünün yamuk yumuk gelmesinden şikayet eden vardı. O yüzden AliExpress'den almak istemedim.

Dediğiniz gibi Türkiye'de 12x12 cm var ancak 3 tane almam gerekecek. Çok uğraştırır temizlerken diye düşünüyorum. İstediğim ölçüde bulamazsam mecbur bu şekilde alacağım gibi.

Hocam bu toz filtresi konusunu ne yaptınız? Benim de aklıma Teknobiytik'teki 12x12 Cm'den 3 adet almak geldi ama ayrı ayrı olduğu için. 12x36 cm satan yer AliExpress'ten başka yer yok. O da 100 TL'yi geçiyor. Vergisi de ne olur bilinmez. Çok saçma, alt tarafı bir filtre, dünyanın parası.

@Akanzaii06 kendim yaptım. Çiçek gibi de iş görüyor.

@Akanzaii06 kendim yaptım. Çiçek gibi de iş görüyor.

Valla helal olsun aga elinize sağlık çok güzel olmuş. Bu toz filtresi teknobiyotik in sattığı Dark marka kasanın incelemesini görünce kafamda belirdi ampül yandı. bende corsair spec-delta var neden yok dedim sonra tek sizin açmış olduğunuz konuyu gördüm. Demekki benim gibi zamanında birileride düşünmüş dedim. Sonra bu arayış içine girdim. Kasam daha sıfır ben simdi bu sineklik ve mıknatıs fiyatlarına baktım da 2022 enflasyonu bunlarıda vurmuş bunlar bile ithal :) netice itibariyle cevabınız ve rehberiniz için tesekkürler . Malum fiyatlar göz önünde bulundurulduğunda teknobiyotikten TX marka 3 adet 12x12cm toz filtrelerini 25'er TL den alacağım :) Tozsuz günler dilerim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı