37.5 TL Steam oyun önerisi

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam'de 35.70TL var, ne alsam bilemedim. Hikaye odaklı falan olursa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Birkaç adet koleksiyon kartı satıp beh-all-der paketini almanızı öneririm. Hem atmosferini çok iyi yaşatması hem Türkçe dil desteği olması, hikayesinin düşündürücü ve güzel olması sebebiyle denemeniz gereken oyunlardır beholder 1 ve 2.

Batman ve Life is Strange oynadınız mı?
Birkaç adet koleksiyon kartı satıp beh-all-der paketini almanızı öneririm. Hem atmosferini çok iyi yaşatması hem Türkçe dil desteği olması, hikayesinin düşündürücü ve güzel olması sebebiyle denemeniz gereken oyunlardır beholder 1 ve 2.

Açık söyleyeyim oynayana saygım var. Kütüphanemde var oynamasam da çok şey kaybedilecek bir oyun değil.

Güzel oyunlardır. Serinin üçüncüsü de yolda. Ben beğenerek oynadım tavsiye ederim.

Wolfenstein: The New Order ya da The Old Blood önerebilirim. Şu anlık hangine paranız yetiyorsa ondan başlayabilirsiniz ama bence ikisini de oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı